Mecz wyjazdowy przeciwko Pogoni Wiskitki

top feature image

Dzisiejszy wyjazdowy mecz z Pogonią Wiskitki zakończył się porażką BUKS-u 0-1. Bramkę straciliśmy w samej końcówce spotkania w 88 minucie meczu po wyrzucie z autu.

Drużyna BUKS-u zagrała ambitnie, walczyła, jednak zabrakło koncentracji pod koniec meczu i BUKS wyjechał z Wiskitek na tarczy. Trzeba jednak być obiektywnym i szczerze powiedzieć, że z punktu widzenia potencjału drużyny BUKS oraz tego co pokazała w poprzednich meczach, dzisiaj ofensywa zespołu z Pruszkowa nie miała najlepszego dnia.

Szkoda straconych punktów, gdyż był to mecz, który mogliśmy wygrać. Były sytuacje dla BUKS-u na strzelenie bramki , w szczególności w drugiej połowy. Niestety dla nas tym razem szczęście było po stronie gospodarzy. Miejmy nadzieje, że w kolejnym meczu losy meczu nie zostawimy przypadkowi , nie będziemy się dostosowywać do rywali, a zagramy od początku naszą piłkę, opartą o te umiejętności jakie posiadamy.