Młodzieży BUKS r 2002 zabrakło koncentracji i uległa Partyzantowi minimalnie

top feature image

Młodzieży BUKS r 2002 zabrakło koncentracji i uległa Partyzantowi minimalnie

W niedzielę 28 kwietnia juniorzy BUKS zagrali pierwszy mecz ligowy u siebie. Podejmowali Partyzant Leszno.

Był to wyrównany mecz walki. Oba zespoły chciały , ale nie za bardzo umiały :). I pewnie byłoby 0 do 0, gdyby  na minutę przed końcem nasz zespół był bardziej zdeterminowany i w odpowiednim czasie zablokował wrzutkę z boku…..Można gdybać, w szczególności czy rywal zanim nie uderzył piłki na bramkę nie pomógł sobie ręką, ale przecież VAR-u nie było:), a i z VAR-em sędziowie różnie interpretują zagranie ręką w polu karnym…..

Teraz to już historia, Partyzant wcisnął piłkę do naszej bramki tuż przed końcem meczu i wywiózł z Pruszkowa 3 punkty…. Oczywiście na tym poziomie rozgrywkom i w tej lidze nie stanowi problemu czy się wygra czy przegra, ważniejsze jest co się gra, co się umie i czy jest rozwój drużyny w stosunku do poprzednich meczu. Z tego względu można powiedzieć , że jest światełko w tunelu:). BUKS co najważniejsze był zorganizowany, umiał sobie radzić przez większość meczu z rozbijaniem ataków przeciwnika , a i sam może i w dość prosty sposób , ale tworzył akcje do przodu. Była poprzeczka dla naszego zespołu, były minimalnie niecelne strzały na bramkę rywali i dużo emocji:). Oby tak dalej i może jeszcze bramki dla BUKS jakiś nasz gracz wreszcie zdobędzie …..

Kolejny mecz i szansa na odbicie już w środę 1 maja na wyjeździe o godz 10 z Jednością Żabieniec. Zapraszamy wiernych kibiców i kibicki. Razem przyjemniej i silniej:)

Zagrali:

Krzysztof Zalewski, Krzysztof Tokarski, Kuba Flis, Roman Baleja, Filip Nuszkiewicz, Franek Tatar (Szymon Cegliński), Dominik Jakubik (Paweł cegliński), Adrian Polkowski (Michał Łukasik), Kacper Kawałko, Dominik Andrzejak.

Comments are closed.