Na tarczy z Podolszynem

top feature image

Na tarczy z Podolszynem

Po trzech meczach bez porażki, dzisiaj zeszliśmy z boiska pokonani. Naszym pogromcą został bity faworyt do awansu KS GKS Podolszyn

BUKS Pruszków – KS GKS Podolszyn 1 – 4 (0:3)

Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie, kiedy goście strzelili nam 3 bramki , a my nie byliśmy w stanie , a może lepiej by powiedzieć nie chcieliśmy zagrać bardziej odważnie, z większą walką na całym boisku. Z różnych powodów zabrakło nam tego co charakteryzowało naszą grę w poprzednich meczach, czyli zawziętość, agresywność, a przede wszystkim wybieganie i nadrobienie swoich braków umiejętności technicznych, taktycznych tym elementem motorycznym. Szkoda, co szczególnie pokazała druga połowa. Po zmianach kadrowych, na boisku było widać…mniej nerwowości i więcej chęci w wykonaniu zespołu BUKS. Ta część spotkania zakończyła się wynikiem 1 do 1. Bramkę dla BUKS strzelił niezawodny od początku sezonu (co najmniej jedna bramka w każdym meczu) Baton, po fantastycznej asyście Kacpra.

Pozytywem dzisiejszego spotkania był udany debiut Przemka Staniaka, który pokazał swoją grą, że może być z niego całkiem dobry, silny obrońca . Tak trzymaj dalej formę w BUKS-ie:)

Głowy do góry! To nie wstyd ulec z honorem dobremu zespołowi. Najważniejsza jest lekcja, jaką BUKS dzisiaj dostał, że najważniejszy jest zespół, a nie jednostki.

Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy wspierali naszą drużynę przy Gomulińskiego! Zostańcie z nami, a nawet możecie wesprzeć dopingiem nas już w środę w Teresinie o godzinie 18. Zapraszamy również za tydzień 21 września o godz. 16 w kolejnym meczu u nas i to z mocnym zespołem KS Blizne.

Zagrali:

Zbyszek Rakowski (Krzysztof Zalewski), Mateusz Pietrusiak, Piotr Gudelski, Filip Nuszkiewicz (Rafał Zbiciak), Emil Błaszczyk, Franek Tatar (Stasiek Brzostowski), Kacper Kaszuba, Przemek Staniak, Patryk Jaworski, Mateusz Lada (Michał Łukasiak),  Kamil Piotrowski (1 bramka).

Comments are closed.

Post navigation

  Next Post :
Previous Post :