Na zakończenie historii juniorów rocznika 2002 w meczu BUKS Pruszków – Jedność Żabieniec nie było zwyciężców ani pokonanych

top feature image

Na zakończenie historii juniorów rocznika 2002 w meczu BUKS Pruszków – Jedność Żabieniec nie było zwyciężców ani pokonanych

W sobotę 26 czerwca 2021 roku około godziny 13 po meczu BUKS Pruszków – Jedność Żabieniec zakończyła się historia rocznika 2002 w klubie BUKS Pruszków.

Sam ostatni mecz juniorów BUKS-u podobnie jak i lata funkcjonowania drużyny to walka i możliwość zwycięstwa, ale i trudności, kryzysy związane z wytrzymałością fizyczną i psychiczną. Ktoś kiedyś dobrze powiedział, że gra w piłkę to nie jest sprint, to maraton, który wamaga dużo cierpliwości. Udało się, dotrwaliśmy do końca, bez choćby jednego walkoweru i to jest wielkim sukcesem drużyny rocznika 2002 i klubu BUKS Pruszków.

Dzisiaj w ostatnim meczu BUKS rocz. 2002 zagrali i nie dali się pokonać , a nawet biorąc pod uwagę liczbę szans na strzelenie bramki można powiedzieć , że osiągnęli zwycięski remis:

Krzysztof Zalewski (bramkarz), Jakub Flis (środkowy obrońca), Max Koc (półprawy środkowy obrońca), Wenek Kostek (półlewy środkowy obrońca), Szymanowski Bartek (lewy obrońca), Kacper Ludwisiak (prawy obrońca), Filip Figurski (środkowy pomocnik ; kapitan), Szymon Cegliński (środkowy pomocnik)/Dominik Jakubik, Filip Nuszkiewicz (lewy pomocnik), Mateusz Pietrusiak (prawy pomocnik). Michał Łukasiak (napastnik)/ Kuba Kosiński. Na rezerwie był jeszcze Bartek Budzaj (bramkarz/napstnik).

Gratulacje dla nich wszystkich za wytrwałość, za zapisanie się w historii BUKS Pruszków!!!! Rocznik 2002 w BUKS Pruszków oficjalnie się zakończył.

A zaczynaliśmy 4 lata temu na salce gimnastycznej BUDOWLANKI jako SKS w GIMNAZJUM nr 2 w Pruszkowie.

MlodziezTrening
Jeden z pierwszych treningów BUKS Pruszków rocz. 2002 na sali w BUDOWLANCE

Potem było jednak dużo więcej ludzi i zawodników BUKS Pruszków rocznik 2002:

Pierwsze Treningi na boisku MOS Pruszków

W czasie 4 lat historii BUKS Pruszków rocznika 2002 zagrali w oficjalnych/ligowych meczach następujacy zawodnicy:

Dominik Andrzejak, Roman Baleja, Maciek Borkowski, Bartek Budzaj, Kamil Bujniewicz, Paweł Cegliński, Szymon Cegliński , Jakub Dzido, Filip Figurski , Jakub Flis , Karol Frej, Dominik Jakubik, Kacper Kawałko, Max Koc , Kuba Konopka, Kuba Kosiński, Wenek Kostek, Kacper Marciniak, Cezary Matusiak, Kuba Murza, Filip Nuszkiewicz, Kacper Ludwisiak, Arkadiusz Łuczak, Michał Łukasiak, Jakub Ostrowski, Mateusz Pietrusiak, Remek Polak, Adrian Polkowski, Wiktor Przygoda, Batsiev Rusel, Łukasz Sot, Paweł Staciwa, Dawid Grochalski, Damian Sułek, Bartek Szymanowski, Mateusz Szymański,  Franciszek Tatar, Krzysztof Tokarski, Bartek Wójcicki, Michał Wójcicki, Patryk Wyczawski, Krzysztof Zalewski .

W sumie 42 zawodników. Będziemy pamiętać o każdym z WAS!!!! Liczymy, że dalej będziecie rozwijać sie piłkarsko w piłce seniorskiej w BUKS Pruszków ewentualnie innych co raz większych klubach.

Dziękujemy za grę!!! Trener drużyny Dariusz Zieliński i kierownik drużyny p. Anna.

Comments are closed.