Nasze Żaki (rocznik 2011) zagrały w Lidze Mistrzów

top feature image

Nasze Żaki (rocznik 2011) zagrały w Lidze Mistrzów

W wersji mini, ale zakładając koszulkę Manchester City, wychodząc na murawę przy Hymnie który wywołuje ciarki na całym ciele. MOŻNA się poczuć jak elita piłkarskiego świata.

Tak właśnie wyglądało uroczyste otwarcie Mini Liga Mistrzów Raszyn 2019 organizowane przez Centrum Sportu Raszyn. Pod patronatem Wojewody Mazowieckiego Pana Zdzisław Sipiera, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Pana Jana Widery, Starosty Pruszkowskiego Pana Krzysztof Rymuza, Wójta Gminy Raszyn Pana Andrzej Zaręba.

Na murawie zaprezentowało się 16 drużyn, które po losowaniu wcieliły się w drużyny światowego formatu, nam przypadł zaszczyt gry w barwach Manchester-u City.

Po podziale na grupy rozpoczęła się rywalizacja.
W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z Juventus-em, mecz przyniósł nam dużo radości oraz komplet punktów po zwycięstwie 4:0.
W kolejnym meczu zmierzyliśmy się z ekipą Schalke 04, jak stwierdziły Panie Trenerki …”ależ tempo”… dzięki determinacji, chęci pracy i grze zespołowej kolejne trzy pkt. dla The Citizens.
Na zakończenie fazy grupowej przyszła pora na pojedynek z Atletico Madryt. Cóż przy osłonieniu spowodowanym kontuzją Naszego Bramkarza, grając z tak dobrze prezentującym się zespołem, musieliśmy uznać wyższość przeciwnika i cieszyć się z drugiego miejsca w grupie.

Druga lokata pozwoliła nam na grę w ćwierćfinale, w którym doszło do derby Manchesteru. Niestety potyczką z United, pożegnaliśmy się z Raszyńskim turniejem.

Odpowiadając na pytanie organizatorki Pani Kasia Klimaszewska czy impreza się podobała, chłopcy chórem odpowiedzieli TAAAAAAK !!!!!
Dzięki super organizacji, sprawnemu przebiegowi imprezy, przygotowaniu wszystkiego na super poziomie. Wracaliśmy do domów z uśmiechami i opalenizną na twarzach (nawet pogodę załatwili 😉).

Musimy także wspomnieć o pewnych debiutach, Nasi najbardziej medialni zawodnicy w trakcie turnieju udzielili swoich pierwszych wywiadów. W relacji POPradio dość niespodziewanie dla redaktorów zaprezentowali się Adrian i Patryk

https://www.facebook.com/POPradioPL/videos/447723776038394/?fref=gs&dti=155005791771860&hc_location=group

Całą imprezę poprowadził DJ Ucho – Darek Slezak, gier, zabaw i humory było co niemiara.

Comments are closed.