Orion Cegłów – BUKS Pruszków 2 : 0

top feature image

Orion Cegłów – BUKS Pruszków 2 : 0

Niestety przegrywamy na wyjeździe z Orionem Cegłów 2:0 ( 0:0 ).
Jedynie 10 seniorów plus młodzież BUKS dzielnie grała lecz jedynie w pierwszej połowie.

W drugiej połowie po serii błędów zawodników BUKS, napastnik gospodarzy przebiegł z piłką całą  połowę – mijając na szybkości naszych obrońców , a na końcu strzelił bramkę prawie z zerowego kąta.

Druga bramka dla Orionu, to też efekt naszych błędów w defensywie, braku zdecydowanego wybicia piłki i niestety nie dopatrzenia się przez sędziego zawodów ewidentnego spalonego.

Kolejna porażka boli, ale nie poddajemy się i pracujemy dalej, przed nami jeszcze 3 mecze i musimy zaprezentować się z jak najlepszej strony . Skoro seniorzy BUKS nie mogą, albo nie chcą grać, pozytywne, że młodzi juniorzy BUKS mają chęci, biorą na siebie ciężar gry, odpowiedzialność i  zbierają boiskowe doświadczenie w piłce seniorskiej.

Za tydzień zagramy na wyjeździe z Guzovią Guzów. Początek spotkania godzina 13:45.

 

Zagrali :

Zbyszek Rakowski, Rafał Zbiciak, Mateusz Pietrusiak (Max Koc), Roman Baleja, Kuba Jankiewicz, Kacper Kaszuba, Kamil Piotrowski (Paweł Dudkiewicz), Wojtek Szataniak (Szymon Cegliński), Maciek Sachnowski (Krzysztof Protasiuk), Filip Figurski (Filip Nuszkiewicz), Stasiek Brzostowski (Michał Łukasiak).

Comments are closed.