Orliki BUKS2011 uczą się piłki!

top feature image

Orliki BUKS2011 uczą się piłki!

Bardzo ciekawy mecz rozegrał w Piastowie zespół orlików młodszych BUKS Pruszków rocznik 2011/2012. Po emocjonującym, trzymającym do samego końca spotkaniu podopieczni trenera Darka (Tak, w tym meczu trener juniorów starszych zespołu BUKS  prowadził w zastępstwie trenera Sławka mecz dzieci BUKS-u) nie dali się i pokazali charakter BUKS-iarze.

Dla młodych zawodników BUKS-u jak i dla trenera Darka –od dłuższego czasu mającego do czynienia jedynie z zawodnikami młodzieżowymi i seniorami – mecz z UKS Młodego Sportowca był …dużym przeżyciem. Nauka, a może przypominanie w grze młodym zawodnikom BUKS-u podstawowych zasad gry w piłkę, atmosfera pozytywnego nakręcania chłopców do gry, to było to na czym skupiał się trener. Chłopcy jak jeden chcieli się pokazać z dobrej strony i szybko łapali wymagania i zadania nowego trenera.

A na boisku działo się dużo, były bramki, mnóstwo sytuacji podbramkowych  i strzałów. Dominował  BUKS, ale rywale często wykorzystali problemy i słabości drużyny z Pruszkowa.

Zgodnie z wytycznymi MZPN odnośnie meczy w orlikach i żakach wygrywają wszyscy bo grają. Nie jest wskazane podawanie wyników na tym poziomie rozgrywkowym, aczkolwiek związek dokonuje klasyfikacji tabelowej na podstawie wyników :).

Zespół BUKS2011 pokazał się z dobrej strony, jest potencjał i może być jeszcze lepiej w przyszłości!!!!

Tylko grać i się rozwijać, trzymając styl i sposób gry tak jak dzisiaj!

A jak ktoś chce dołączyć do BUKS rocz 2011 ZAPRASZAMY.

Comments are closed.