Pierwsze zwycięstwo BUKS-u rocznika 2002 w lidze

top feature image

Pierwsze zwycięstwo BUKS-u rocznika 2002 w lidze

Młody zespół BUKS-u rozegrał w niedzielę 22.04 dopiero drugi swój mecz ligowy.

Po meczu walki Pruszkowiacy pokonali zespół AP Żyrardów 3 do 1. Radości i przyjemności ze zwycięstwa było mnóstwo co można zobaczyć na filmie :

Metodą na zwycięstwo była Dyscyplina Taktyczna, zaangażowanie i gra zespołowa. Bardzo potrzebny był  taki mecz na przełamanie złej passy oraz uwierzenie, że grając w BUKS-ie też można zwyciężać, a nie jedynie sobie pograć:).

Jeśli utrzymamy podobny styl i zagramy zespołowo w kolejnych meczach, możemy być bardzo dobrej myśli.Ta liga jest na dziś na naszym poziomie:).

Bramki zdobyli dla BUKS2002: pierwszą  kapitan zespołu Franek głową po wrzutce Michała z rogu, drugą Dominik po szybkim ataku i nie odpuszczaniu do końca bramkarzowi co w efekcie dało jego pomyłkę i strzał do pustaka, zaś trzecia bramka to strzał Michała z dalekiego dystansu i nie ma co się oszukiwać błąd bramkarza gości, przy czym nie ma co ujmować strzelcowi bramkowi było to piękne i mocne uderzenie.

Dwie pierwsze bramki można pooglądać na filmiku, niestety trzecia się nie nagrała (kamera padła, więc Michał musisz powtórzyć w kolejnym meczu:). Dasz radę!!!!

Warto wspomnieć, że dzisiaj debiutował w drużynie BUKS-u Mateusz, który pokazał się z całkiem niezłej strony i dodał dużo potencjału w ofensywie. Witamy w drużynie i miłej zabawy życzymy, rozwijaj się z drużyną. Zapraszamy kolejnych chcących wrócić do piłki.

Zagrali: Krzysztof Zalewski, Kacper Marciniak, Max Koc, Kuba Murza, Kuba Konopko, Franek Tatar (1 bramka), Michał Łukasik (1 bramka), Filip Nuszkiewicz, Szymon Cegliński , Paweł Cegliński, Arek Łuczak, Dominik Andrzejak(1 bramka), Remek Polak, Dominik Jakubik, Mateusz Szymański.

 

Comments are closed.