Pierwszy sparing BUKS Pruszków

top feature image

Pierwszy sparing BUKS Pruszków

13 maja 2017r. na boisku w Piastowie zespół BUKS Pruszków rozegrał pierwszy sparing z Piastem Piastów.

W pierwszej połowie meczu, BUKS – ku zaskoczeniu rywali – nie odpuszczał i grał jak równy z równym z zespołem Piasta, który biorąc pod uwagę aktualne tabele ligowe MZPN liczy się przy awansie do wyższej klasy rozgrywkowej. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem i był to naprawdę sprawiedliwy wynik.

W drugiej połowie meczu dobrze przygotowani fizycznie gospodarze, dysponujący szeroką ławką rezerwowych, przejęli inicjatywę i zepchnęli BUKS do defensywy. Jednak zespół z Pruszkowa długo dzielnie się bronił, a przy tym po rogu nieoczekiwanie strzelił bramkę. Strzelcem gola był Dominik Ślusarczyk. Licznie zgromadzona publika gromkimi brawami doceniła zaczynający swoją piłkarską przygodę zespół BUKSU.

W samej końcówce meczu rywale dopięli swego i finalnie strzelili naszemu zespołowi 3 bramki, w tym jedną po rzucie karnym. Końcowy wynik to 3:1 dla Piasta.

W tym spotkaniu jednak to nie zwycięstwo było najważniejsze, a potwierdzenie, że klub BUKS zafunkcjonował w życiu sportowym regionu. Gratulacje i podziękowania za dobrą grę oraz godne reprezentowanie klubu BUKS Pruszków dla wszystkich zawodników!!!

OBY TAK DALEJ!!!

Comments are closed.

Post navigation