Po meczu walki juniorzy BUKS zremisowali z Wesołą 1 do 1

top feature image

Po meczu walki juniorzy BUKS zremisowali z Wesołą 1 do 1

W niedzielne południe juniorzy BUKS Pruszków rocznik 2002 zagrali rewanż z KS Wesołą . Zaledwie we wtorek BUKS pzegrał jedną bramką z rywalami na ich boisku i dzisiaj bardzo chciał zwycięstwa.

Niestety chcieć nie znaczy móc, szczególnie kiedy kadra zespołu z Pruszkowa nie była pełna. Szkoda, że szacunek, słowo jakie się dało trenerowi, kolegom nie znaczy dla niektórych wiele….

Od początku meczu BUKS wyszedł na mecz z wielką pasją, jakby nic sobie nie robiąc z braku kilku filarów drużyny. Chłopaki presowali wysoko i byli kilka razy blisko zdobycia bramki, ale dostali gong i stracili bramkę w pierwszej akcji Wesołej. Na szczęście styl gry BUKS-u się nie zmienił i dalej chłopaki cisneli obrońców gości i to właśnie dzięki wymuszeniu błedów na obrońcach Wesołej, Dominik Andrzejak zdobył łatwą bramkę.

Mogło być nawet lepiej, bo popularny Fir mógł dać prowadzenie BUKS-owi, ale kiedy minął bramkarza Wesołej ,strzelił w blokującego obrońcę.

Do przerwy było 1 do 1 , a potem to lepiej powiedzieć:” jak nie można wygrać, to trzeba robić wszystko by nie przegrać. I tak BUKS , nie mając już energii by presować i atakować, a jednocześnie inne sposoby zdobycia bramki niewiele wnosiły pozytywnego, walczył wszystkimi umiejętnościami by goście nie wcisnęli bramki dającej im zwycięstwo. Z tego punktu widzenia się udało, ale by było zwycięstwo BUKS-owi zabrakło tych , których nie było na meczu: Damiana, Termiego, Lisa, Krzyśka, Ludwika……

Jak wiele kosztował ten mecz tych BUKS-iarzy, którzy byli i dawali z siebie tyle i mogli, niech świadczy fakt, że jeden skończył ze złamaną ręką, a drugi ze skręconą kostką. Wielkie słowa uznania dla chłopaków za poświęcenie!!!

BUKS Pruszków – KS Wesoła 1 do 1

Comments are closed.