Porażka z Ożarowianką!

top feature image

Porażka z Ożarowianką!

Srogie lanie dostał zespół BUKS od Ożarowianki II przegrywając na wyjeździe 5 do 1. Można jednak śmiało powiedzieć , że do przerwy było to dość wyrównane spotkanie. Pierwszą bramkę już w 11 minucie strzelił BUKS po strzale z dystansu Kamila. Był to prezent bramkarza gospodarzy, który nie wziął poprawki na mokrą piłkę (tuż przed meczem padało) i zwyczajnie poślizgnęła się ona na rękawicach i wpadła do bramki. Tym razem szczęście było po naszej stronie….

Kolejne minuty i dalej gra przebiegała pod dyktando zespołu z Pruszkowa. Świetną sytuację na 2 do 0 zmarnował nasz napastnik Tomek. Był już sam na sam z bramkarzem gospodarzy i zabrakło zimnej krwi, a może doświadczenia, jakieś podcinki czy minięcia kładącego się bramkarza …. W każdym bądź razie strzał z bliska minął bramkę.

Jak to mówią nie wykorzystane sytuacje się mszczą i niedługo po tym nasz bramkarz Emil wyciągał piłkę z własnej bramki. Pewnie bramka by nie padła, gdyby Emil się nie poślizgnął. Szczęście na pstrym koniu jeździ……

Niestety przed końcem pierwszej połowy BUKS stracił drugą bramkę i na przerwę schodziliśmy przegrywając 2 do 1. W tej chwili nie ma to już znaczenia, ale  obie bramki dla Ożarowianki padły po dość ewidentnych spalonych co obserwator sędziego po meczu potwierdził. No cóż szkoda (sędzia też człowiek jak i bramkarz, może się pomylić :), ale przecież mecz się nie zakończył, BUKS mógł i powinien walczyć dalej.

Druga połowa pomimo nacisków trenera , rozmów zawodników o koncentracji , zaczęła się maksymalnie źle jak to możliwe dla BUKS-u. Już w 46 minucie nasz boczny obrońca Filip wybijając piłkę z pod nóg rywala…. podał do środka…..do napastnika gospodarzy i na dzień dobry były do odrobienia 2 bramki.

Ta bramka całkiem zmieniła oblicze meczu. Rywal poczuł się pewniej, a zmuszony do ataku zespół z Pruszkowa bił głową w ścianę obrońców Ożarowianki. Gra zawodników BUKS-u była mało konkretna pod bramką gospodarzy, a do tego mała solidność w grze defensywnej dała jeszcze dwie bramki , ale Ożarowiance .

Pozytywem dzisiejszego meczu dla BUKS był debiut dwóch kolejnych zawodników w barwach zespołu z Pruszkowa. Witamy w zespole Rożka i Sarnę. Zapraszamy kolejnych chcących wspólnie pograć w kolejnym sezonie z chłopakami z Pruszkowa i okolic w naszym zespole. Nie wymagamy dużo, jedynie chęci  :).

Zagrali: Emil Błaszczyk, Mateusz Call, Michał Stan, Filip Przybysz (Mateusz Wojciuk), Mateusz Ruszkowski (Bartłomiej Sarnecki), Kamil Besiński, Konrad Górski, Rafał Deczewski (Sławek Kuropatwa), Kuba Barański (Sebastian Chodycz), Tomek Wroński, Patryk Jaworski (Kamil Piotrowski).

Comments are closed.