Zaczęło się od turnieju organizowanego przez GOSiR Stare Babice.

Na kompleksie sportowym w Zielonkach, spotkały się ekipy:
UKS Goliat Leoncin ll, Klub Sportowy Orlęta Czosnów, Akademia Talentów Piłkarskich – ATP Warszawa l, BUKS Pruszków, Naprzód Stare Babice I, Goliat I Leoncin, ATP II Warszawa, KS Partyzant Leszno, Naprzód Stare Babice II oraz UKS Borzęcin.

Nasi chłopcy wyszli na boisko z chęcią walki i dobrej gry.
I zaskakując wszystkich zagrali jak nigdy. W pierwszych trzech meczach zdobyli 9 pkt. Ale nie punkty są tu ważne, liczy się styl gry. Obrona jak ze stali, atak jak ze snu. W defensywie doskok pressing-owy do przeciwników, asekuracja i rozegranie. W ataku współpraca, wymiana pozycji, podań i to nawet w sytuacji kiedy większość zawodników by już strzelała. Oj, aż chce się jeszcze.
W kolejnym meczu to już tylko pech i ciut zbyt dużo doliczonego czasu.
Mecz o 3 miejsce to już inna historia. Kilka godzin w słońcu i długa przerwa spowodowały że Nasi zawodnicy byli już „wypompowani”.

Ostatecznie, 4 lokata dla Naszych chłopców. Ale pierwsze spotkania, oj, oj. W oceanie rodziców po prostu same ochy i achy.

Po południu przyszła pora na zmagania ligowe.
W IX kolejce rozegraliśmy rewanżowe spotkanie zKS Przyszłość Włochy.

Niektórzy chłopcy mieli możliwość, ochotę i bardzo dyspozycyjnych rodziców więc wzięli udział w dwóch imprezach.
Mecz z kolegami z Włoch, rozpoczął się bardzo dobrze. Za sprawą trafień Patryka szybko wyszliśmy na prowadzenie, pierwsza kwarta 2:1 dla BUKS-u. Druga na remis 2:2, należy wspomnieć że po indywidualnej akcji swojego pierwszego gola w lidze zdobył Szymek oraz że tej kwarcie rozpoczął swój koncert Nasz kapitan. W trzeciej części spotkania trafienie zaliczył Dominik. I nadeszła pora na ostatnią odsłonę. Wtedy na dobre rozszalał się Filip, po dokładnych podaniach otwierających drogę do bramki przeciwnika swoim kolegom (jak Zieliński do Grosickiego). Sam zabrał się do strzelania i zdobył kolejne bramki dla BUKS-u. Cóż, koncentracja, pokora i skupienie na treningach procentuje.

Dziękujemy bardzo zawodnikom KS-u za fajny mecz a wszystkim rodzicom za doping.

KS Przyszłość Włochy – BUKS Pruszków 5:7