Przespana I połowa w meczu z Podolszynem

top feature image

Przespana I połowa w meczu z Podolszynem

W niedzielę o godz. 18 zespół BUKS grający w B klasie podejmował GKS KS Podolszyn.

Mecz rozpoczął się inicjatywą gości i niestety dla zespołu z Pruszkowa, niewiele się zmieniło do końca pierwszej połowy. Najlepiej by było zapomnieć o grze BUKS-u przez 45 minut lub spuścić zasłonę milczenia….. Podsumowaniem statystycznym tej części dla BUKS: jeden celny strzał z dystansu i wrzutka z boku, zaś dla Podolszyna 2 bramki strzelone w ciągu 3 minut od 28 do 31 minuty.

Trudno wytłumaczyć niemoc w grze naszego zespołu. Z pewnością przeciwnik postawił wysokie wymagania, ale wydaje się też, że długa majówka z lekka zabrała siły co niektórym zawodnikom BUKS-u……

Po przerwie zmieniony został środek boiska i skrzydło w BUKS-ie. Mecz stał się bardziej wyrównany. Goście nie musieli już , bo wynik mieli, a nowi zawodnicy w BUKS-ie podjęli rękawicę i walczyli. Można nawet powiedzieć, że mieliśmy swoje sytuację bramkowe – po wrzutkach Kacpra uderzał z bliska głową Baton oraz w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelał z ostrego kąta Adrian. Bramki nie udało się jednak strzelić i wynik meczu pozostał bez zmian. Goście wywieźli 3 punkty z Pruszkowa. Naszemu zespołowi pozostaje podnieść głowę i pokazać lepszy futbol w kolejnym meczu za tydzień z KS Blizne . Stać nas na więcej!!!!

Zagrali: Zbyszek Rakowski, Mateusz Call, Adam Kantaev, Filip Przybysz (Adrian Polkowski), Janek Jankowski (Mateusz Wójciuk), Maciek Sachnowski (Kuba Jankiewicz), Konrad Ziółkowski, Kacper Kaszuba, Kamil Piotrowski (Adrian Wycech), Damian Kordysz (Krzysiek Protasiuk).

Comments are closed.