Punkt w zasięgu ręki z PODOLSZYN-em, zabrakło sekund…

top feature image

Punkt w zasięgu ręki z PODOLSZYN-em, zabrakło sekund…

W niedzielę po południu seniorzy BUKS Pruszków zagrali z nowym klubem GKS Podolszyn w Raszynie. Rywale dali się poznać w lidze z bardzo ostrej gry i jak się okazało i tym razem swój poziom pozasportowy trzymali.

Mecz odbył się na boisku dla dzieci czyli dużym Orliku – wąskim , krótkim, a do tego o nawierzchni sztucznej i bez kulkowej.

Ogólnie był to mecz walki, szkoda tylko ze kończący się pogotowiem dla naszych zawodników. Po zakończonym meczu nasz skrzydłowy Tomek udał się na ostry dyżur szpitalny z podejrzeniem pękniętej/złamanej ręki.

BUKS rozpoczął mecz od prowadzenia 1 do 0 (bramka Górala po asyście Tomka), niestety na przerwę oba zespoły schodziły przy remisie 1 do 1. Gospodarze odpowiedzieli bramką bezpośrednio z wolnego.

W drugiej połowie Podolszyn wyszedł na prowadzenie 2 do 1 , jednak BUKS po bramce Ladzi – oczywiście głową – remisował 2 do 2.

Niestety dla nas, tuż przed końcem meczu Podolszyn strzelił 3 bramkę w zamieszaniu podbramkowym. To była bramka na sekundy przed ostatnim gwizdkiem, dlatego tym bardziej szkoda. Można się przy tym zastanowić czy nie było przy bramce spalonego, ale cóż w ogóle sędzia tych zawodów jakby to powiedzieć widział co chciał…. a już na pewno nie faule gospodarzy……

Podziękowania dla wszystkich graczy BUKS , którzy dali z siebie wiele by pokazać charakter i walczyć o swoje. Podziękowania również dla zastępującego trenera Sławka za zaangażowanie i czas poświęcony.

Zagrali: Emil Błaszczyk, Michał Stan, Konrad Ziółkowski, Kuba Jankiewicz, Mateusz Ruszkowski, Damian Fabisiak, Tomek Wroński, Konrad Górski (1 bramka). Mateusz Lada (1 bramka), Kamil Piotrowski, Arek Pawłowski, Mateusz Wojciuk, Sławek Kuropatwa.

Comments are closed.