Remis BUKS-u rocznika 2002 z KOSA II w sparingu!!!

top feature image

Remis BUKS-u rocznika 2002 z KOSA II w sparingu!!!

W sobotnie popołudnie drużyna młodzieżowa BUKS-u rocznik 2002 pomimo, iż miała pauzę w rozgrywkach ligowych nie leniła się i zagrała sparing z rezerwami KOSY Konstancin.

Rywal to zespół, z którym BUKS już wcześniej grał na początku stycznia. Dlatego też kolejna gra z tym samym rywalem była o tyle ciekawa , iż pozwalała porównać czy jest lepiej, gorzej, co się zmieniło, a co dalej nie funkcjonuje czy ogólnie nastąpił postęp w zespole z Pruszkowa. W pierwszym meczu pomiędzy zespołami goście wygrali 5 do 0 i dali lekcje gry w piłkę  zawodnikom z BUKS-u. Jednak to było, kilku chłopaków się zmieniło, kilku przyszło i w efekcie po kilkunastu tygodniach treningów i sparingów, sparing BUKS konta KOSA II zakończył się remisem 2 do 2. Dzisiaj to był już bardziej wyrównany pojedynek i niezłe zawody zespołu BUKS Pruszków. Nie było czego się wstydzić, bo chłopaki po prostu nie byli gorsi i co ważne strzelili rywalom 2 bramki:).

Pierwszą bramkę po pięknym strzale z dystansu zdobył Szymon, a drugą już na koniec meczu w ostatniej akcji meczu z wolnego zdobył Michał. Gratulacje!!! Oby tak w lidze!!! Chociaż nie , może być lepiej w następnych meczach, jeśli tylko przemyślimy błędy i zrobimy na boisku wiele by się nie powtarzały!!!

Trzeba przy tym pamiętać, że w dalszym ciągu „trzeba gonić króliczka” czyli iść do przodu, trenować, rozwijać się i robić postępy by móc szczerze powiedzieć: jesteśmy lepsi.

Zagrali: Krzysztof Zalewski, Kacper Marciniak, Max Koc, Kuba Murza, Bartek Szymanowski, Franek Tatar, Michał Łukasik (1 bramka), Filip Nuszkiewicz, Szymon Cegliński (1 bramka), Paweł Cegliński, Arek Łuczak, Dominik Andrzejak, Remek Polak, Wiktor Przygoda.

Comments are closed.

Post navigation