Rocznik2002:z WESOŁĄ dobrze tylko do przerwy:)

top feature image

Rocznik2002:z WESOŁĄ dobrze tylko do przerwy:)

W we wtorek 18 maja 2021 roku o godz 19 juniorzy BUKS Pruszków rozegrali zaległy mecz z KS WESOŁA.

Juz samo dojechanie na mecz w środku tygodnia , na boisko mieszczące się po drugiej stronie Warszawy, oznaczało olbrzymie wyzwanie logistyczne i przejechanie półtorej godzinnych korków. Do tego większość kadry zespołu od prawie miesiąca, zamiast uczyć się w szkole , zaczyna poznawać od rana do wieczora trudy pracy na praktycznych kursach nauki zawodu. W sumie śmiało można powiedzieć, że stawienie się na mecz w Wesołej było wygraniem organizacyjnym drużyny z popularnej Bdowlanki:).

Wyszliśmy na mecz i okazało się , że będzię jak w lidze mistrzów!!!. Światła, 3 sedziów , boisko fajne naturalne, drobny deszczyk. Nic tylko dobrze grać. I BUKS w pierwszej połowie grał jak to mówią swoje, czyli efektywnie realizował swoje założenia przedmeczowe co po pierwszej połowie dało prowadzenie 1 do 0.

Bramkę dla BUKS strzelił powoli wracający do formy Termi, po asyście Domina.

Niestety przerwa w meczu, zamiast przynieść odpoczynek i nowe siły na dalszą część meczu, spowodowała , że „z balonika zeszło powietrze”.

Jak to mówią siły się skończyły i tylko zostały chęci. Rywal strzelił jedną piekną bramkę na 1 do 1 , a drugą daliśmy sobie frajersko strzelić i skończyło się 2 do 1 dla WESOŁEJ.

Szkoda, pamiętam czego się nauczyliśmy , ale już w niedzielę o 11 będzie szansa na rewanż z WESOŁĄ u nas na boisku MOS Pruszków. WRESZCIE MOGĘ POWIEDZIEĆ: ZAPRASZAMY KIBICÓW BY WSPARLI BUKS PRUSZKÓW. JUZ MOŻNA NA LEGALU BYĆ NA MECZU !!

Comments are closed.