Seniorzy na tarczy po minimalnej porażce z Ożarowianką

top feature image

Seniorzy na tarczy po minimalnej porażce z Ożarowianką

Spotkanie w Ożarowie Mazowieckim, zakończyło się wygraną Ożarowianki 1 do 0, jednak zwycięstwo to nie przyszło gospodarzom łatwo i gdyby wynik był remisowy, lub brzmiał 0-1 dla BUKS też nikt nie miałby prawa narzekać. Niedzielny mecz udowodnił, że BUKS zrobił krok w przód i obrał dobry kierunek w rozwoju piłkarskim. Ze sportowego punktu widzenia wyraźnie widać, że jest potencjał sportowy w drużynie, do tego fajna atmosfera ludzi dobrze czujących się w swoim towarzystwie.

Wracając jeszcze do dzisiejszego meczu B klasy BUKS-u z Ożarowianką, to już  drugi raz w tej rundzie kiedy rywal strzela decydującego gola po karnym, bo inaczej nie był w stanie złamać obrony BUKS. Niestety dla nas, bolesne ale na kilka minut przed zakończeniem meczu. Pech….Trzeba wreszcie nauczyć się wychodzić z tarczą z wyrównanych pojedynków, bo tak zwane frycowe młody zespół BUKS- już po raz kolejny zapłacił :).

 

W Wielką Sobotę 20 kwietnia o godzinie 15, kolejnym ligowym rywalem BUKS, będzie drużyna rezerw MILAN-u. Mamy nadzieję, że nasza drużyna poza piękną grą  której jestem pewien , pokaże charakter zwycięzcy i rozpocznie budowę zespołu na przyszłość. Wszystkich kibiców, zapraszamy na stadion MOS Pruszków  . BUKS chce zwycięstwa!!!

Zagrali: Zbyszek Rakowski, Mateusz Pietrusiak, Michał Stan, Filip Przybysz (Krzysztof Protasiuk), Maciek Sachnowski, Kamil Popławki (Mateusz Call), Piotr Gudelski (Wojtek Szataniak), Janek Jankowski, Kacper Kaszuba, Kamil Piotrowski, Damian Fabisiak (Sebastian Chodycz).

Comments are closed.