Sezon 2020/2021 przez Juniorów BUKS rozpoczęty!

top feature image

Sezon 2020/2021 przez Juniorów BUKS rozpoczęty!

Długo wyczekiwany mecz ligowy naszego rocznika 2002 został właśnie rozegrany!

Dość efektywnie w 1 połowie realizowaliśmy założenia przedmeczowe, ale niestety tylko w odniesieniu do defensywy. Widać było, że chłopakom po ponad półrocznej przerwie brakowało ogrania, pewności siebie.

Jeszcze słabo funkcjonowało przejście z obrony do ataku.

Niestety braki w przygotowaniu fizycznym, szczególnie wytrzymałości, najbardziej dały się we znaki w drugiej połowie. Rywal złamał naszą obronę jak to zwykle bywa po karnym , który wyniknął z błędu indywidualnego. Kolejne bramki dla przeciwników to już efekt naszej mniejszej koncentracji i opadnięcia z sił.

Na otarcie łez, bramkę honorową strzelił wracający po długiej przerwie spowodowanej kontuzją nasz super snajper Adrian Polkowski. Fajnie Adrian, że ponownie jesteś z zespołem.

Ogólnie można być w miarę zadowolonym z postawy naszego zaplecza zespołu seniorów. Najważniejsze że po przerwie ponad 9 miesięcznej (od października 2019r) juniorzy BUKS znowu grają i tworzą fajną ekipę. W drużynie dalej są Ci sami lepsi i uczący się gracze, ale też nowi. Zadebiutował w BUKS z całkiem dużymi nadziejami na przyszłość Dawid Grochalski. Witaj w zespole BUKS Pruszków.

Wynik końcowy: Jedność Żabieniec – BUKS Pruszków 4 do 1.

A już 29.08 o godz. 11 juniorzy BUKS zagrają u siebie na boisku MOS Pruszków przy ul. Gomulińskiego 4. Zapraszamy do wspólnego kibicowania znajomym i młodym gwiazdom z Pruszkowa i okolic!

Poniżej kilka zdjęć z meczu:

Comments are closed.

Post navigation

Previous Post :