Smętny ostatni mecz wyjazdowy BUKS seniorów

top feature image

Smętny ostatni mecz wyjazdowy BUKS seniorów

W niedzielny wieczór drużyna BUKS rozegrała ostatni w rundzie jesiennej mecz wyjazdowy. Przeciwnikiem były rezerwy AP Żyrardowianki. Spotkanie odbyło się na sztucznym boisku OSiR Żyrardów. Miało to o tyle znaczenie, że plac do gry to w praktyce zielony dywan bez trawy, który przyczepnością przypominał lodowisko, tym bardziej pod wieczór kiedy robi się mokro. Niestety dywan na Żyrardowiance w odróżnieniu od domowego jest twardy jak asfalt….. Gra na czymś takim jest bardzo specyficzna, jest po prostu ślisko, a przy tym upadki mogą powodować groźne kontuzje. Niestety zespół BUKS na własnej skórze przekonał się o obu tych problemach. W efekcie zawodnicy BUKS jeździli jak na łyżwach, a do tego w wyniku poślizgnięcia się i przewrócenia do szpitala pojechał z podejrzeniem złamanej ręki z przemieszczeniem kości nasz bramkarz Zbyszek. Słowa współczucia i wsparcia dla Zbyszka.

 

W takich okolicznościach najmniej istotnym było , że BUKS przegrał ten mecz 7 do 2 , a najbardziej ma znaczenie stan zdrowia naszego bramkarza. Oby obyło się bez operacji. Jesteśmy z Tobą Zbyszek.

Warto nadmienić, że BUKS bardzo starał się o zamienienie gospodarza tych zawodów i zagranie w Pruszkowie o bardziej normalnych godzinach niż w wieczór w niedzielę, można byłoby przy tym uniknąć gry na mokrym i twardym podłożu, ale trener AP Żyrardowianki II nie chciał się zgodzić …….Nic tylko pogratulować 3 punktów …….co tam gra fair play….co tam stan zdrowia zawodnika gości (nawet o to się nie zapytał!!!) , ważne że się wygrało……to jest klasa…..B jakby ktoś nie wiedział …..:)

Dziś zagrali w barwach BUKS:

Zbyszek Rakowski (Mateusz Wojciuk), Konrad Ziółkowski, Kami Popławski, Mateusz Ruszkowski, Sławek Kuropatwa (Krzysiek Protasiuk), Dawid Marciniak (1 bramka), Kuba Jankiewicz, Konrad Górski, Rafał Deczewski (1 bramka), Damian Fabisiak.

Comments are closed.