Sparing rocznika 2002 na początek długiego weekendu majowego

top feature image

Sparing rocznika 2002 na początek długiego weekendu majowego

W sobotę 28.04 BUKS zamiast meczu ligowego z Legionem Pruszków, rozegrał towarzyskie spotkanie ze Spartą Jazgarzew rocznik 2002. Podobny poziom sportowy obydwu zespołów pozwolił na ciekawe widowisko i dał możliwość fajnie rozpoczęcia długiego weekendu:).
Mecz był okazją do wypróbowania kolejnych rozwiązań taktycznych, w szczególności organizacji gry od własnej bramki, przechodzenia z defensywy do ofensywy.
Test wypadł obiecująco dla zespołu z Pruszkowa. Było kilka całkiem ładnie dla oka przygotowanych przejść z defensywy do ofensywy oraz ciekawe akcje w ofensywie. Zespół BUKS-u strzelił bramkę , ale i jedną stracił. Wynik 1 do 1 na boisku był całkowicie sprawiedliwy, jednakże najmniej istotny. Ważne , że pewne aspekty gry można było poćwiczyć i zobaczyć nad czym trzeba dalej pracować. Miejmy nadzieje, że nauka jak to mówią nie pójdzie w las:)
Zagrali: Krzysztof Zalewski, Kacper Marciniak, Max Koc, Kuba Murza, Kuba Konopko, Franek Tatar , Michał Łukasik, Filip Nuszkiewicz, Szymon Cegliński , Paweł Cegliński (1 bramka), testowany Czarek, Dominik Andrzejak , Remek Polak, Dominik Jakubik, Bartek Szymanowski, Wiktor Przygoda, Mateusz Szymański.

Comments are closed.