Sparingowa niedziela BUKS-u

top feature image

Sparingowa niedziela BUKS-u

W niedzielę 17.03.2019 r w próbie generalnej przed wznowieniem rozgrywek ligowych sezonu 2018/2019 zagrali zarówno seniorzy BUKS-u jak i zespół młodzieżowy BUKS rocznik 2002.

Najpierw na boisko wyszli seniorzy BUKS-u. W meczu z liderem klasy B grupy I GKS Dąbrówką przegrali 2 do 4. 

Po meczu seniorów zaprezentowali się juniorzy BUKS . Niestety i tym razem goście wyjechali z tarczą wygrywając 2 do 3.

Nie można być zadowolonym z obydwu meczu, ale trzeba podejść do tego ze spokojem. Po pierwsze dziś w seniorach eksperymentowaliśmy -było dużo nowych twarzy w BUKS-ie, a przez to mało zrozumienia co gramy i jak gramy szczególnie w defensywie….. niektórzy zaskakiwali jak dużo nie umieją:) . Do tego jakość nowych zawodników nie u wszystkich podwyższała poziom drużyny, choć obiektywnie trzeba spojrzeć , że perełki też były:).

Do tego wybrani przeciwnicy – zarówno Dąbrówka, jak Mszczonowianka (po przyjściu kilku zawodników z innych klubów), to naprawdę mocne zespoły i dobrze było zobaczyć co jest do poprawy lub kto jest na ławkę:).

Trzeba to wszystko przeanalizować, wyciągnąć wnioski i zmobilizować się na I kolejkę za tydzień w sobotę z Sarmatą o godz 17 na boisku przy Okopowej 55A.

W odniesieniu do meczu juniorów , rywal Mszczonowianka okazał się po prostu mocniejszy niż w poprzedniej rundzie. Do tego mecz delikatnie powiedziawszy wymknął się z pod kontroli sędziemu, przez co kilku zawodników się „zagotowało”. Widać , że juniorzy zbliżają się pod względem emocji, nerwowości do wieku seniorów:), choć u niektórych umiejętności czysto sportowe są jeszcze mocno do wytrenowania….a przecież o to chodzi w wieku juniora czyli o naukę, doskonalenie gry w piłkę.

 

Zagrali w seniorach BUKS:

Zbyszek Rakowski, Emil Błaszczyk, Wojciech Szataniak, Michał Stan, Krzysiek Protasiuk, testowany 1, testowany 2 (1 bramka), testowany 3, Kamil Piotrowski, Dawid Marciniak, testowany 4, testowany 5, Sławek Kuropatwa (1 bramka), Czarek Śmietanka, Kuba Jankiewicz.

 

Zagrali w juniorach BUKS:

Krzysiek Zalewski, Bartek Budzaj, Krzysiek Tokarski, Kuba Flis, Roman Baleja, Franek Tatar, Filip Nuszkiewicz, Dominik Andrzejak, Dominik Jakubik, Adrian Polkowski (2 bramki), Szymon Cegliński, Remek Polak, Wiktor Przygoda.

 

 

Comments are closed.