UDANY WEEKEND NASZYCH PIŁKARZY!

top feature image

UDANY WEEKEND NASZYCH PIŁKARZY!

BUKS-iarze z rocznika 2014 zagrali na wyjeździe z Olimpią Brwinów. Pomimo braku swojego trenera dali radę i zagrali na 6 tzn. udało im się strzelić 6 goli rywalowi :). Zastępujący trener/prezes BUKS był i widział , że jest potencjał w zespole BUKS2014. Może być z tego coś w przyszłości, jeśli tylko wystarczy cierpliwości i długotrwałej pracy treningowej. Cieszy szczególnie fakt, że kilku chłopców z BUKS2014 dobrze operuje piłką, a i bramkarz nie boi się piłki dając pewność w bramce.

Drugi nasz zespół rocznik 2011 po wielu tygodniach przerwy (z powodu zimy w kwietniu, wycofaniu się rywala), wreszcie rozegrał pierwszy mecz ligowy na wiosnę sezonu 2021/2022 i dobrze się bawił piłką, strzelając wiele bramek zespołowi Jaguar Michałowice. Miło było patrzeć, że chłopcy z BUKS2011 dużo się nauczyli w przerwie pomiędzy rundami, szczególnie jeśli chodzi o taktykę gry zespołowej . Co cieszyło najbardziej trenera, gra BUKS-iarzy była poukładana w obronie, co pozwalało łatwiej kreować ofensywę. W efekcie ogólnie mówiąc było dobrze i przyjemnie:)

Tak trzymać dalej BUKS-iarze, trenować, trenować, SŁUCHAĆ TRENERÓW, WYCIĄGAĆ WNIOSKI, a będzie często tak łatwo się grało jak dzisiaj :).

Brawo BUKS!!!

BUKS2011 w pierwszym meczu ligowym rundy wiosennej sezonu 2021/2022

Comments are closed.