UKS Ołtarzew zdecydowanie lepszy od BUKS2002

top feature image

UKS Ołtarzew zdecydowanie lepszy od BUKS2002

Osłabiony kadrowo zespół juniorów BUKS przegrał 0 do 5 z UKS Ołtarzew.

 

Przez pierwsze kilka minut meczu można było mieć nadzieje, że drużyna popularnych Budowlanych odrobiła lekcje sprzed 2 tygodni i ….będzie grała w piłkę, a nie wykazywała się innymi mało sportowymi umiejętnościami. A jednak, kiedy jeden z naszych zawodników dostał napomnienie za głupotę bo jakże można inaczej nazwać wyjęcie i odrzucenie tyczki z chorągiewką z narożnika, bo mu przeszkadzała, znów głównym celem trenera było wychowywanie a nie nauka gry w piłkę. By grać w komplecie w kolejnych meczach, konieczne było zdejmowanie najbardziej „zagrzanych” zawodników by nie zdążyli złapać kolejnej żółtej czy czerwonej kartki. W efekcie BUKS był w stanie jedynie przeszkadzać rywalom. Ostatecznie goście pokonali BUKS 0 do 5.

 

Pozostaje mieć już tylko nadzieję że chłopaki za tydzień w rewanżowym meczu z Mszczonowianką w końcu powalczą nogami :), lecz z głową , a najważniejsze, że udowodnią sobie i trenerowi, że chodzi im najbardziej o granie w piłkę.

Zagrali w barwach BUKS: Krzysztof Tokarski, Szymon Cegliński, Paweł Cegliński, Kacper Ludwisiak, Franek Tatar, Dominik Jakubik, Filip Nuszkiewicz, Filip Figurski, Kuba Konopko, Michał Łukasiak, Remek Polak, Kacper Kawałko

Comments are closed.