W B klasie BUKS rozdawał prezenty i przegrał z Relaxem

top feature image

W B klasie BUKS rozdawał prezenty i przegrał z Relaxem

Do kolejnego meczu ligowego BUKS przystąpił  w mocno zmienionym składzie , jednak zmiany nie wystarczyły, skoro na 6 straconych bramek , 4 były prezentami dla gości.

Nie można odmówić chłopakom z BUKS chęci, walki, zaangażowania w mecz (no może ostanie 10-15 trochę można było więcej dać z siebie). Można było nawet klaskać po kilku fajnych, szybkich akcjach pod bramką gości , ale nie miało to odbicia w wyniku. Byliśmy nieskuteczni w ofensywie i w sytuacjach 100% brakowało wisienki na torcie czyli drugiej bramki w sezonie dla BUKS  w sezonie 2020/2021 :):).

Jednocześnie nasza defensywa jako zespół i poszczególni zawodnicy w indywidualnych akcjach, nie realizowała swoich zadań efektywnie . Można oczywiście zwalać na brak szczęścia, jak w pierwszej i drugiej straconej bramce kiedy zawodnicy BUKS przebili głową pod nogi wychodzących na wolne pozycje i dając gościom sytuacje 1 na 1 z naszym bramkarzem. Jednak od tego jest komunikacja w zespole by podpowiedzieć koledze by np. puścił piłkę, inaczej się ustawił cofając się czy  przewidywać, zastanawiać się czy kolega nie popełni błędu czy da radę wygrać pojedynek 1 na 1 w powietrzu , na ziemi, czy jest w stanie rywala wyprzedzić i wstawić o ułamek szybciej nogę….. A jeśli nie, to może trzeba  zaasekurować bliższym lub dalszym ustawieniem partnera z boiska.

BUKS przegrał kolejny mecz , a przy tym dodatkowo stracił przez kontuzje kolejnych dwóch graczy . Przykro Przemek i Paweł, że musieliście się nacierpieć. Życzymy byście szybko wrócili do zdrowia i do zespołu. Czekamy na Was.

Za tydzień BUKS gra w niedzielę o godz 16 z SRS ZAMIENIE . W historii BUKS jeszcze nigdy nie graliśmy z tym zespołem, zatem zapraszamy fanów do miejscowości Zamienie, ul. Zakładowa 5. Liczymy, że tam BUKS się przełamie. Jak by na to nie patrzeć, kiedyś musi!!!!!!!!!!!!!!!!

Comments are closed.