W ostatnim sparingu przed sezonem BUKS wygrał 4:2 z GLKS Nadarzyn II

top feature image

W ostatnim sparingu przed sezonem BUKS wygrał 4:2 z GLKS Nadarzyn II

Najważniejsze jednak, że może trochę szczupły skład BUKS-u, ale już częściowo uzupełniony chociaż o jednego nominalnego środkowego obrońcę, pozwolił na grę zespołu bez rotacji pozycjami . Dzięki temu, było optymalnie z tyłu oraz w środku, z rozgrywaniem piłki i odbiorem piłki. Pewnie jeszcze drobne błędy się zdarzały zespołowi BUKS, ale przecież do mocnej kadry zabrakło kilku ogniw. Z drugiej strony, kilku chłopaków z BUKS pokazało ambicje – nie ważne , że boli , ważne że miało trochę satysfakcji schodząc z boiska jako zwycięzcy z doświadczonym rywalem z Nadarzyna :).

Najistotniejsze, że zespół BUKS był w tym meczu dość dobrze zorganizowany we wszystkich formacjach. To była fajna gra, której nie trzeba było się wstydzić. A do tego w niezłej formie sportowej jest Baton, który znów strzelił i to hattrika :).

Ogólnie można być zadowolonym, choć do zbliżającego się sezonu trzeba podchodzić ze spokojem, bez nacisku i presji , że coś musimy. Zespół może wygrywać i to dzisiaj pokazał…..

Zaś za tydzień, w sobotę 18.08.2018 o godz. 11:00 u nas na MOS-ie, rozegrany zostanie inauguracyjny mecz B klasy grupy 4  z odrodzonym klubem WKS Sarmata Warszawa .

Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy z BUKS-u powalczą o dobry wynik  i tego im serdecznie życzymy.

Zapraszamy kibiców już za tydzień. Przyjdźcie i pokibicujcie BUKS Pruszków.

Zagrali: Zbyszek Rakowski, Adam Kantaev, Damian Fabisiak, Krzysztof Protasiuk, Bartek Wójcicki, testowany, Kamil Besiński, Mateusz Call, Adam Sarnacki (1 bramka), Sławek Kuropatwa, Kamil Piotrowski (3 bramki), Mateusz Lada, Patryk Jaworski, Mateusz Ruszkowski.

Comments are closed.