Wystartowała liga żaków!

top feature image

Wystartowała liga żaków!

Zmagania Naszych najmłodszych ligowców ruszyły pełną parą. W pierwszej kolejce zmierzyliśmy się z UKS Jaguar Michałowice, dość wczesna pora to spore wyzwanie po wakacjach ale nie daliśmy rade.

Mecz rozpoczął się dość ospale czego efektem był bezbramkowy remis po pierwszej kwarcie. Druga odsłona była już okraszona tak ważnymi dla zgromadzonych kibiców jak i samych zawodników golami. Niestety pierwsza bramka po szybkiej kontrze, padła łupem gospodarzy. To zmobilizowało Naszych piłkarzy do jeszcze zacieklejszych ataków. Efektem było trafienie samobójcze zawodników z Michałowic a następnie, pierwsze w tym sezonie bramki Stasia i Patryka. Trzecia odsłona znów dla gospodarzy, brak zdecydowania przy walce po stracie, dwie kontry i klops 3:3. Na całe szczęście zostało jeszcze 15 min gry. Sygnał do walki o komplet punktów dał Staś, swoim rajdem prawą stroną, „złamaniem” do środka i strzałem z lewej nogi po „długim” rogu. Ojjjj, warto było być i to zobaczyć. Wtedy do roboty zabrali się pozostali, Piotrek przypieczętował swój bardzo dobry występ, przebudzili się Dominik, kolejne trafienie dołożył Patryk a wynik zamknął Filip.
Do tego spokojna i pewna gra w defensywie, z szalejącymi Wiktorem i Bartkiem, czujnym jak ważka Adrianem na bramce oraz siejącymi postrach pod bramką rywala Krzysiem, Igorem i Matim dała Nam 3 punkty.

UKS Jaguar Michałowice – BUKS Pruszków 3:8
Dla BUKS- u: Staś , Patryk , Piotrek , Dominik  oraz Filip .

Zagrali:
1. Dzideczek,
2. Gajewski,
3. Klocek,
4. Kowalik,
5. Nowak,
6. Nyc,
7. Rosiński,
8. Rożek,
9. Chuchlinski,
10. Jankowski,
11. Samsel.

Comments are closed.

Post navigation

  Next Post :