Z liderem prowadziliśmy, ale ostatecznie przegraliśmy 2 do 5

top feature image

Z liderem prowadziliśmy, ale ostatecznie przegraliśmy 2 do 5

W sobotę 22 maja 2021 roku zespół BUKS Pruszków grający w B klasie zmierzył się na wyjeździe z liderem ligi Naprzód II Stare Babice.

Zespoły BUKS-u i Naprzodu dzieliło przed tą kolejką 37 punktów różnicy oczywiście na korzyść Naprzodu, ale gospodarze dzisiejszych zawodów nie odpuścili od samego początku, do samego końca. Już samo miejsce gry na boisku naturalnym w ulewie, od razu po meczu pierwszego zespołu Naprzodu, miało pomóc liderowi.

Od początku meczu było widać , że zespół Naprzodu jest pewny swego i gra na wysokim poziomie jakości. I nawet nieoczekiwana, choć bardzo piękna bramka naszego super strzelac Karola Szczepanka, nie podłamała i nie zmieniła dążenia Naprzodu do kolejnego zwycięstwa.

Ostry pressing Naprzodu, przy padającym deszczu, wymusił na obrońcach i pomocnikach BUKS-u wiele błędów, które w efekcie odmieniły losy meczu. Gospodarze do przerwy strzelili 3 bramki , a po przerwie dołożyli jeszcze 2 .

Na poprawę humoru , jedną bramkę dla BUKS strzelił w drugiej połowie Kuba Jankiewicz po wybitnej asyście jeszcze juniora Michała Wójcickiego.

Ostatecznie Naprzód II Stare Babice – BUKS Pruszków 5 – 2.

Dziękujemy zawodnikom z Pruszkowa za zaangażowanie , jazdę na murawie na czterech literach:), szczególnie przy padającym jak z rynny deszczu. Pokazaliście, że nawet z liderem nie pękacie!!!!

We wtorek 25 maja o godz 19 na boisku MOS Pruszków, zespół BUKS Pruszków zagra kolejny mecz . Zmierzymy się w zaległym meczu z UKS Łady. ZAPRASZAMY KIBICÓW NA TRYBUNY STADIONU PRZY GOMULIŃSKIEGO 4 W PRUSZKOWIE. Legalnie można popatrzeć i pokibicować – oczywiście BUKS-owi.

Comments are closed.