Z MILANem zagrał BUKS rocznik 2012

top feature image

Z MILANem zagrał BUKS rocznik 2012

Tym razem w niedzielne popołudnie drużyna BUKS rocznik 2012 wspierana mniej grającymi chłopcami z rocznika 2011 gościła w Milanówku. Zagraliśmy historyczną drugą grę szkoleniową. Przeciwnikiem byli chłopcy  z MILAN-u. Gospodarze od razu pokazali, że nie marnują czasu na treningach i pod względem techniki indywidualnej bardzo ładnie się prezentowali. Nasi mali piłkarze z BUKS-u wykazali się za to wielkim zaangażowaniem, zespołowością i świetną zespołową obroną. Z czasem też zaczęli strzelać bramki i gra się wyrównała.

Dodatkowo chłopcy z BUKS-u dowiedzieli się dziś od trenera pierwszych uproszczonych zasad taktycznych (choć to może za duże słowa:) – co jako zespół trzeba robić w ataku i obronie.

Na koniec meczu chłopcy z obydwu zespołów doliczyli się wygranej, więc było miło i przyjemnie. Najważniejsze jednak, że można było grać, kiwać, bronić i strzelać bramki, a wszyscy chcieli i starali się jak mogli.  Radości, uśmiechów, satysfakcji z gry dzieci było tyle, że pewnie naładowały się „akumulatory energii” rodziców na cały tydzień:):).

 

A za tydzień będzie szansa na kolejne kroki w rozwoju piłkarskim. BUKS zagra z SP KOMORÓW. Jak ktoś chce do nas dołączyć i tez z nami grać, to zapraszamy na treningi BUKS .

Dziękujemy kibicom za wsparcie!!

Comments are closed.

Post navigation