Z Mszczonowa wraca BUKS rocznik 2002 z 3 punktami i 3 bramkami!

top feature image

W środę 19 września o godz. 17 młodzież BUKS rocznik 2002 zmierzyła się w Mszczonowie z tamtejszą Mszczonowianką. Już sam fakt rozgrywania meczu w środku tygodnia jest wielkim wyzwaniem, a do tego jeśli na wyjeździe i to o tak wczesnej porze, to już „hardcore” :).

Trzeba było pozwalniać zawodników ze szkół, trener i pani kierownik drużyny musieli przeorganizować sobie dzień pracy, a do tego pojechać BUS-em przez największe korki spowodowane powrotem masy ludzi do domów. A jednak….nikt nie żałował czasu, energii i …….radości po wygranym meczu przez BUKS.

Młodzież BUKS po ostatniej trochę nieszczęśliwej wpadce w Lesznie, wróciła do swojego stylu gry, czyli zero z tyłu i trzy z przodu :).

Po dobrej grze BUKS zasłużenie wygrał 3 do 0. Bramki strzelali w pierwszej połowie Adrian po fantastycznym strzale z dystansu , a w drugiej połowie Mateusz po akcji zespołowej, oraz Kuba po zamieszaniu przy stałym fragmencie gry.

Jednak to nie tylko strzelcy zasłużyli na brawa, a również defensorzy zespołu z Pruszkowa, którzy ani w pierwszej ani w drugiej połowie nie pozwolili gospodarzom na jakikolwiek wysiłek naszych bramkarzy. To była perfekcyjna defensywa w wykonaniu Patryka, Kuby , Termiego, Maxa oraz asekurującego wszystkich kapitana Franka. Nic tylko powtarzać to w kolejnych meczach:).

Podsumowując czym dłużej BUKS gra tym większym doświadczeniem dysponuje i bardzie potrafi narzucić rywalom preferowany przez trenera styl gry. W meczu z Mszczonowianką w drugiej połowie były już zalążki do czego BUKS dąży. Chodzi o ograniczenie czasu i przestrzeni gry przeciwnikowi oraz przyspieszanie gry przy jak największym posiadaniu piłki.

W weekend BUKS ma wolne w lidze , ale pewnie nie wolne od łapania doświadczenia na boiskach piłkarskich!

Za to w kolejną środę znów wyjazd i gra z KOSĄ II Konstancin o 17:30. Zapraszamy kibiców do wsparcia zespołu i pokibicowania.

Zagrali: Bartek Budzaj (Krzysztof Zalewski, Patryk Wyczawski, Kuba Murza (1 bramka) , Mateusz Pietrusiak, Max Koc (Kuba Flis), Franek Tatar, Dominik Andrzejak (Bartek Szymański), Michał Łukasiak (Paweł Cegliński), Kacper Kawałko (Mateusz Szymański – 1 bramka), Filip Nuszkiewicz (Szymon Cegliński), Adrian Polkowski (1 bramka).