Żaki BUKS dalej wygrywają

top feature image

Żaki BUKS dalej wygrywają

W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z UKS Jaguar Michałowice
W tym meczu było wszystko co do gry w piłkę nożną potrzebne. Boisko, pogoda, uśmiech, zapał i chęć gry, do tego kibice i to jak na mecz Żaków w zaskakującej liczbie.

Mecz od 1 minuty układał się dla BUKS – u dość dobrze, właśnie w pieszej minucie strzelanie rozpoczął Patryk, później jeszcze wpisał się w protokół w 2 i 7. Dzięki pierwszej bramce Adama w barwach BUKS-u, kwarta zakończyła się z czterema trafieniami dla gospodarzy.
Druga odsłona to całkiem inna historia, zmiany, roszady, nowe pozycje spowodowały że nikt nie zdołał zmienić wyniku. Choć okazje były.
W trzeciej kwarcie drugą bramkę dołożył Adam, parząc na to (pomimo nietypowej dla siebie pozycji) na listę strzelców wpisał się Wiktor. Od tej chwili to Jaguar zaczął przeć do przodu, wykorzystując dobre podania od gościnnych gospodarzy.
Tak jak zakończyliśmy trzecią kwartę, tak i też czwartą. Dobre podanie od Naszego „bramkarza” na gola zamienili chłopcy z Michałowic.

Cóż, na pomeczowej konferencji mecz podsumowano …”jak reprezentacja z Łotyszami”…

Istotnie, pierwsza cześć super, zespołowo dla drużyny. Później już bardziej indywidualnie pod statystyki. Ale w tym wieku to zrozumiałe i wybaczalne, a nawet wskazane.

Liczy się dobra zabawa.

Ostatecznie:
BUKS Pruszków – Jaguar Michałowice 6:2 (4:0, 0:0, 2:1, 0:1)
Dla BUKS-u: Patryk, Adam, Wiktor.

Zagrali:
1. Jankowski
2. Gajewski
3. Klocek
4. Kozłowski
5. Michałowski
6. Nowak
7. Rosiński
8. Rożek
9. Samsel
10. Zelek

Comments are closed.