Żaki BUKS Pruszków rocznik 2014/2015 w lidze MZPN

top feature image

Żaki BUKS Pruszków rocznik 2014/2015 w lidze MZPN

Żaki BUKS Pruszków rocznik 2014/2015 rozegrały swój pierwszy mecz ligowy. Na boisku MOS Pruszków nasz najmłodszy rocznik BUKS-u podejmował zespół GKS Naprzód Stare Babice Warszawa.

Na mecz przybyli rodzice , bracia, siostry, dziadkowie ,wujkowie ciocie, zarząd klubu i stworzyli wraz młodymi zawodnikami piłkarski piknik. Dzieci grały a publika kibicowała i cieszyła się słoneczną pogodą. Nie liczono bramek, najważniejsza była dobra zabawa i fajne akcje , piękne bramki, udane parady bramkarzy i nieograniczona przez nikogo walka boiskowa dzieci w każdej akcji . Kilka zagrań obu drużyn były wręcz niewiarygodnych jak np. strzał głową jednego zawodnika rywali po zagraniu z rogu (przypomnę  to tylko 7 latkowie) czy rzucanie się pod nogi bramkarza gospodarza by ofiarnie wybić, obronić strzał zawodników gości (zero lęku, strachu o własną głowę). Brawo młodzi zawodnicy, brawo młodzi piłkarze.

BUKS Pruszków wita na początku sportowej kariery piłkarskiej. Bardzo cieszymy się , że wybraliście nasz klub, barwy BUKS Pruszków!!! Gratulujemy trenerowi Sławkowi Kuropatwie kolejnego naboru do BUKS Pruszków.

Dziękujemy rodzicom dzieci z BUKS Pruszków za zaufanie i zapisanie dzieci na treningi piłki nożnej do BUKS Pruszków. Zapraszamy kolejnych chłopców do gry. Jeszcze są miejsca do dołączenia do gry.

Kadra zespołu BUKS Pruszków rocznik 2014/2015 w pierwszym meczu ligowym

Comments are closed.

Post navigation

  Next Post :