Żaki po ciężkim meczu zainkasowały kolejny komplet punktów

top feature image

Żaki po ciężkim meczu zainkasowały kolejny komplet punktów

Mecz zapowiadał się ciekawie, chłopcy znający się ze szkolnych ław czy podwórka bardzo cieszyli się na tą okazje.

Czując respekt przed rosłymi obrońcami, rozpoczęliśmy dość niepewnie i bojaźliwie. Efektem tego było dość szczęśliwe trafienie gospodarzy. My również odpowiedzieliśmy podobnym golem, Wiktor uderzył silnie po ziemi w środek bramki … cóż gol jest gol.
W drugiej kwarcie zaczęliśmy się rozkręcać, a dokładniej Igor. To po jego podaniu za sprawą Patryka wyszliśmy na prowadzenie.
Dzięki dobrej grze obronnej oraz „odważnej/szalonej” na bramce mogliśmy być spokojni w defensywie. Niestety w ofensywie ciężko było się przebyć. Dopiero kiedy Igor rozkręcił się na dobre, przejęliśmy kontrole nad wydarzeniami na boisku. A wspomniany nominalny obrońca pokazał że nawet o głowę wyższy przeciwnik nie jest mu straszny. Ten sygnał podziałał na cały zespół. Coraz odważniej wchodziliśmy pod bramkę rywala i zaczęliśmy oddawać strzały. Na początek w słupki bądź minimalnie obok bramki, aż w końcu właśnie Igor znalazł lukę w dotychczas szczelnym murze obrońców. W ostatniej kwarcie kolejnym golem przypieczętował zasłużone miano MVP tego spotkania.

Ciężko było ale 3 pkt. dla BUKS-u.

Ostatecznie:

PKS LEGION Pruszków – BUKS Pruszków 1:4 (1:1, 0:1, 0:1, 0:1)
Dla BUKS-u: Wiktor ⚽️, Patryk ⚽️ oraz Igor ⚽️⚽️.

Zagrali:
Chuchliński, Jankowski, Klocek, Michałowski, Nowak, Rosiński, Rożek, Samsel, Zelek.

Comments are closed.

Post navigation