Zasłużone zwycięstwo z Milanem!!!

top feature image

Zasłużone zwycięstwo z Milanem!!!

W niezłym, pełnym zaangażowania meczu z Milanem II Milanówek nasza drużyna zdobywa kolejne zasłużone trzy punkty. Oczywiście nie było łatwo, z Milanem wzmocnionym kadrą z pierwszego zespołu przecież nigdy i nikomu nie jest łatwo, ale daliśmy radę. Wynik meczu w drugiej połowie otworzył, i jak się później okazało również zamknął Ladzia po rajdzie Tomka i jego asyście.

Dzisiejsza kadra zespołu znów trochę się zmieniła, ale najważniejsze, że jakość gry była na w miarę poprawnym poziomie. Szczególnie w pierwszej połowie było widać że BUKS ma równowagę zarówno w defensywie jak i ofensywie.

Przy odrobinie szczęścia mogliśmy prowadzić już w pierwszej połowie, bo po faulu na Czarku dostaliśmy karnego, ale tym razem kapitan Calik …. nie trafił w bramkę. Trudno, graliśmy dalej i po walce, swoje punkty wyszarpaliśmy z boiska. Takie 1 do 0 nawet bardziej cieszyło niż proste ileś do zera :).

Warto przypomnieć, że jest to pierwsza ligowa wygrana z Milanem, więc pozbyliśmy się już jednego z naszych „demonów przeszłości”.

Wielkie gratulacje dla zespołu! Za tydzień znów u siebie na MOSie w sobotę o godz. 16 gramy z Guzovią Guzów. Zapraszamy kibiców do wsparcia zespołu.

Zagrali w barwach BUKS: Emil Błaszczyk, Mateusz Call, Michał Stan, Mateusz Ruszkowski (Konrad Włodarczyk), Damian Fabisiak, Konrad Ziółkowski (Arek Pawłowski), Konrad Górski, Czarek Śmietanka (Tomek Wroński), Sławek Kuropatwa (Mateusz Wojciuk), Mateusz Lada (1 bramka), Adam Kantaev.

Comments are closed.