top feature image

W majówkę orliki BUKS2011 zmierzyły się z rywalem z sąsiedztwa

W sobotę 1 maja orliki BUKS Pruszków zmierzyły się z FC Komorów.

Mecz był atrakcyjny dla przygodnych spacerowiczów, gra „łeb w łeb”, gol za gol, pełno emocji.

Tylko ta pogoda ☁️🌦️, o takiej majówce nikt raczej nie marzył.

Licząc na więcej 🌞 trenujemy dalej.

Zainteresowanych dołączeniem do drużyny zapraszamy na zajęcia we wtorki i czwartki od 17:30 na MOS-ie przy ul.Gomulińskiego 4.

top feature image

Pierwszy mecz BUKS rocznik 2014 stał się faktem. 💥

W Sobotnie popołudnie 24 kwietnia 2021 roku odbył się tak dawno temu planowany, następnie przekładamy przez co bardzo oczekiwany, mecz chłopców z BUKS Pruszków rocznika 2014/15.
Pierwszy oficjalny sparing rocznika 2014/15 był z MKS Piast Piastów. Od początku gra była szybka, pełna pasji i radości. Każda akcja podnosiła ciśnienie wśród kibiców rodziców.
A chłopcy, jak na Panów piłkarzy przystało, konsekwentnie realizowali plan taktyczny oraz założenia na mecz 😉. Bramek było dużo. Zwyciężyła oba zespoły, bo grały, bo wszyscy po meczu się cieszyli.

Niedługo kolejne mecze. Chłopcy dalej będą trenować, grać i jeszcze raz grać. Czekamy na kolejnych zawodników BUKS rocznika 2014 😊💪⚽🥅🏟️

top feature image

Udane zakończenie weekendu: BUKS2011 zszedł z boiska z tarczą rywala!!!!

Ostatnią ekipą BUKS-u grającą w mijający weekend była drużyna złożona z chłopców urodzonych w 2011 oraz 2012 roku. Nasi młodzi BUKS-iarze zmierzyli się w I kolejce IV ligi z Pruszkowskim Młodym Talentem. Ostatni mecz ligowy chłopcy zagrali pół roku temu, zatem po tak długiej przerwie forma sportowa była wielką niewiadomą. Okazało się jednak , że zapał i chęci do gry wciąż są na najwyższym poziomie. Dużo gier sparingowych BUKS2011 w okresie zimowym, dały dobre efekty i pierwszy mecz ligowy był pozytywnie zakończony dla BUKS. Oby tak dalej 💪⚽🥅🏟️

top feature image

Orliki BUKS2011 zakończyły Ligę Zimową w Pruszkowie!!!

W sobotę 6 marca 2021 drużyna BUKS Pruszków rocznik 2011 po 7 meczach weekendowych zakończyła zmagania w ramach Ligi Zimowej pod balonem w Pruszkowie.

W ostanim meczu chłopcy zagrali z KS Ożarowianka. Początek meczu to przewaga naszego zespołu, jednak kilka chwil nieuwagi, a może brak koncentracji, stracone bramki i w efekcie zwycięstwem cieszyli się zawodnicy z Ożarowa Maz.

Ostatecznie BUKS zajął w tabeli 5 miejsce na 8 zespołów. Najważniejsze jednak, że zespół zaczął grać dojrzalszą piłkę. Złapał doświadczenie boiskowe. Oczywiście jest kilka aspektów do poprawy, ale „nie odrazu Rzym zbudowano”

Trenujemy, uczymy się, żeby się rozwijać, na wielkie zwycięstwa przyjdzie czas.

ZAPRASZAMY NOWYCH zawodników urodzonych z rocznika 2011/2012 na zajęcia. Trenujemy na boisku MOS Pruszków, dwa treningi w tygodniu. W weekendy gramy mecze.

top feature image

BUKS rocznik 2011 rozpoczął nowy rok po piłkarsku!

Koniec przerwy świąteczno-noworocznej, tak więc czas wracać do pracy !

Wychodzące z takiego założenia Orliki BUKS Pruszków rocznik 2011 są już po pierwszym treningu a i nawet po pierwszym sparingu w 2021 roku.

Na taki mecz najlepszym przeciwnikiem była ekipa KS Przyszłość Włochy . Dobry mecz z silnym, nieco starszym rywalem to wymarzony start, dobrze prognozujący na cały rok.

Życzymy wytrwałości i samych wygranych meczy w 2021 roku!

top feature image

Orliki BUKS wciąż grają

Młodzi BUKS-iarze rocznik 2011 rozegrali w sobotę 28 listopada już III kolejka Ligi Zimowej organizowanej przez Arena Piłkarska Pruszków. Rywalem był zespół UKS FC Komorów. W meczu tym zagrało dużo mniej doświadczonych zawodników BUKS, a i tak mecz był tym z serii „bardziej” zaciętych. Młodzi zawodnicy grali z pasją i poświęceniem. Ciut lepsi byli sąsiesiedzi. Wynik 4 do 2 dla Komorowa.

Następnego dnia w niedzielę chłopcy również zagrali mecz. Tym razem na otwartym boisku. W składzie znaleźli się chłopcy nieobecni z gry pod balonem.

Rywalem był zespół KS Ożarowianka Ożarów Maz. Na obiekcie w Kręczkach widać było że chłopcy byli spragnieni gry. Szybkie, składne i skuteczne akcję rozgrzewały sztaby szkoleniowe oraz kibiców oglądających mecz on-line.

To był świetnie spędzony weekend , na sportowo. Brawa dla chłopców za zaangażowanie, a rodzicom za pomoc w organizacji .

⚽
top feature image

BUKS rocznik 2011 skończył rundę zwycięstwem

Na jesieni sezonu 2020/2021 BUKS rocznik 2011 po awansie z niższej ligi grał w III lidze.

Było to duże wyzwanie dla chłopców , którzy ze względu na pandemię nie pojechali na letni obóz sportowy. Dodatkowo kilku doświadczonych zawodników odeszło lub miało kontuzje. W efekcie trzon drużyny musieli wziąć na swoje barki nowi gracze, mniej zaprawieni w bojach.

Młodzi BUKS-iarze walczyli o utrzymanie w lidze do ostatniego meczu, w którym zmierzyli z MUKS G-81 Bemowo. W tym meczu to BUKS dyktował warunki gry. Długo oczekiwana gra zespołowa dała pewne zwycięstwo BUKS2011 i ważne punkty. Czy to wystarczy do utrzymania zobaczymy, jak odbędą się wszystkie zaległe mecze tej ligi. Nadzieja jednak jest.

Ważne również, że zespół wreszcie trenuje i gra systematycznie. W miniony weekend uczestniczył w Zimowej Lidze pod balonem. Za tydzien następne gry. Jeśli chęci starczy, a praca treningowo-sparingowa zostanie wykonana może być tylko lepiej.

Gratulacje dla zespołu za całą rundę. Cierpliwość i wytrwałość w piłce jest bazą do sukcesów!!!!

top feature image

Pierwsza kolejka III Ligi Okręgowej Orlik E2

Pomimo wielu przeciwności, chorób, kontuzji, znacznych odległości do pokonania zebraliśmy się na tak wyczekiwanym start ligowych zmagań. Na inaugurację spotkaliśmy się z RKS Okęcie Warszawa.

W siedmioosobowej ekipie było wiele chęci do gry, niestety sił było znacznie mniej. Grając bez zmian, a nawet przez chwilę w 6, szybko straciliśmy kontakt z przeciwnikiem. W takiej sytuacji postanowiliśmy grać ultra ofensywnie, nie patrząc na wynik skupiliśmy się na konstruowaniu akcji pod bramką rywala. Gdyby była lepsza skuteczność wynik byłby bardziej wyrównany. Ale cóż, w grze dzieci nie wynik jest najważniejszy.

RKS OKĘCIE  12:2  BUKS PRUSZKÓW

RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)

Dziękujemy zawodnikom Okęcia oraz Trenerowi Mariuszowi za postawę fair play 👍💪

top feature image

III miejsce BUKS2011 w turnieju w Zielonkach

Garwolin Cup w Zielonkach

Podczas dzisiejszego turnieju było wszystko, słońce , deszcz  i burze . Były przegrane , remisy i zwycięstwa .
Wszystko to złożyło się na widowisko piłkarskie na najwyższym poziomie.

A zawodnikom BUKS-u 2011 pozwoliło to na zdobycie brązowego medalu .

Dziękujemy wszystkim za rywalizację w sportowym duchu UKS Błyskawica WarszawaPogoń Grodzisk MazowieckiStegny WyszogródKS Partyzant LesznoUKS BorzęcinTajfun BrochówNaprzód Stare Babice.

Gratulujemy młodym zawodnikom BUKS !!!!Brawo!

Zapraszamy chętnych z rocznika 2011 na wspólne treningi w lipcu i sierpniu. Można przyjść, potrenować z chłopami z BUKS i zobaczyć, może warto zostać na dłużej. Zaprasza trener Sławek. Kontakt tel:695-082-679

top feature image

Powrót do gry dzieci BUKS rocznik 2011

VI kolejka Ligi Zimowej (tak, tak Zimowej dokończenie po przerwie ze względu na Pandemię).

W sobotnie popołudnie odmrożone rozgrywki ligi zimowej rozgrzały zawodników, trenerów i kibiców.

Piękne słońce 🌞, wola walki 🤛 (sportowej), chęć zaprezentowania swoich umiejętności, to wszystko złożyło się na miły dla oka piłkarski spektakl.

Oj, fajnie tak wrócić do gry ☺️

RKS Okęcie Warszawa dziękujemy za mecz ⚽🥅🏟️

‼️Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do BUKS-owej ekipy zapraszamy na zajęcia. Wymóg konieczny to chęć do treningu i uśmiech na twarzy. ‼️ Kontakt trener 695-082-679.