top feature image

Skrzaty BUKS rocz 2014 w dobrych nastrojach szykują się do wakacji!!!


18 czerwca 20121 roku w ciepły piątkowy wieczór był najlepszym czasem na rozegranie kolejnego sparingu BUKS Pruszków rocznika 2014.
Dodatkowo możliwość gry na naturalnym boisku Milanu Milanówek to czysta przyjemność. Nasi zawodnicy dopasowali się to tych okoliczności i dali pokaz składnej i skuteczniej gry. Były gole i fajna gierka.


Jeszcze tydzień treningów i wakacje. (Tzn. Tylko miesiąc wakacji, od sierpnia wracamy do zajęć ⚽🥅🏟️).


Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grupy BUKS Pruszków 2014/15 zapraszamy do kontaktu. Miejsca w grupie jeszcze są , a z nami można nauczyć się grać w piłkę i często grać . Zapraszamy. Kontakt:695-082-679.

top feature image

BUKS rocznik 2014 na dniach Pruszkowa

W sobotę 12 czerwca na SP nr 10 nasza najmłodsza grupa treningowa BUKS rocznik 2014 uczestniczyła w dniach Pruszkowa.

Był to trening pokazowy dla mieszkańców Pruszkowa, z aktywnym udziałem wszystkich chętnych przedszkolaków, również z poza BUKS. Zabawy, gry, uśmiechów było mnóstwo! Jeśli spodobało się i chcecie Państwo zapisać syna na treningi BUKS Pruszków zapraszamy w poniedziałki i środy o 18:45 na boisko BUDOWLANKI.

top feature image

Kolejne spotkanie Orlików

Najmłodsi ligowcy zagrali ze Zniczem. Jak na pojedynek derbowy przystało, było mnóstwo emocji, ładnych akcji i cieszących kibiców goli.

Najistotniejszy jest jednak rozwój i idące za tym coraz lepsze występy Wszystkich chłopów.

⚽🥅🏟️💪👍

top feature image

Orliki BUKS rocz. 2011 też wygrały w weekend

Po wygranej Juniorów oraz Seniorów, w niedzielne popołudnie przyszła pora na sprawdzian Orlików.Chłopcy zmotywowani wynikami starszych kolegów wyszli na boisko z jasnym celem. Chęć zaprezentowania dobrej gry która miała przynieść zwycięstwo była widoczna od pierwszego do ostatniego gwizdka. Zespołowa i rozsądna gra ale także popisy indywidualne przyniosły zamierzony efekt. Ładne akcje, które były zamienione na kolejne trafienia cieszą najbardziej.

Przypominamy o wciąż trwającym naborze uzupełniającym do BUKS rocznika 2011. Zapraszamy !!!. Kontakt:695-082-679.

top feature image

Skrzaty BUKS Pruszków rocznik 2014 zagrały kolejną gierkę

Po kolejne boiskowe doświadczenia Nasi najmłodsi zawodnicy BUKS rocznik 2014/2015 wybrali się do Brwinowa. Mecz z miejscowym Naprzodem przyniósł wiele szybkich akcji, pięknych goli oraz uśmiechów.
Miło patrzeć na tą radość chłopców, tak szczerze czerpiących przyjemność z gry.
Też chciałoby się pokopać ⚽
Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grupy, zapraszamy na Nasze poniedziałkowe oraz środowe zajęcia na boisko szkoły BUDOWLANKI.

Zaprasza trener Sławek. Kontakt:695-082-679.

top feature image

W majówkę orliki BUKS2011 zmierzyły się z rywalem z sąsiedztwa

W sobotę 1 maja orliki BUKS Pruszków zmierzyły się z FC Komorów.

Mecz był atrakcyjny dla przygodnych spacerowiczów, gra „łeb w łeb”, gol za gol, pełno emocji.

Tylko ta pogoda ☁️🌦️, o takiej majówce nikt raczej nie marzył.

Licząc na więcej 🌞 trenujemy dalej.

Zainteresowanych dołączeniem do drużyny zapraszamy na zajęcia we wtorki i czwartki od 17:30 na MOS-ie przy ul.Gomulińskiego 4.

top feature image

Pierwszy mecz BUKS rocznik 2014 stał się faktem. 💥

W Sobotnie popołudnie 24 kwietnia 2021 roku odbył się tak dawno temu planowany, następnie przekładamy przez co bardzo oczekiwany, mecz chłopców z BUKS Pruszków rocznika 2014/15.
Pierwszy oficjalny sparing rocznika 2014/15 był z MKS Piast Piastów. Od początku gra była szybka, pełna pasji i radości. Każda akcja podnosiła ciśnienie wśród kibiców rodziców.
A chłopcy, jak na Panów piłkarzy przystało, konsekwentnie realizowali plan taktyczny oraz założenia na mecz 😉. Bramek było dużo. Zwyciężyła oba zespoły, bo grały, bo wszyscy po meczu się cieszyli.

Niedługo kolejne mecze. Chłopcy dalej będą trenować, grać i jeszcze raz grać. Czekamy na kolejnych zawodników BUKS rocznika 2014 😊💪⚽🥅🏟️