Na zakończenie historii juniorów rocznika 2002 w meczu BUKS Pruszków – Jedność Żabieniec nie było zwyciężców ani pokonanych

top feature image

Na zakończenie historii juniorów rocznika 2002 w meczu BUKS Pruszków – Jedność Żabieniec nie było zwyciężców ani pokonanych

W sobotę 26 czerwca 2021 roku około godziny 13 po meczu BUKS Pruszków – Jedność Żabieniec zakończyła się historia rocznika 2002 w klubie BUKS Pruszków.

Sam ostatni mecz juniorów BUKS-u podobnie jak i lata funkcjonowania drużyny to walka i możliwość zwycięstwa, ale i trudności, kryzysy związane z wytrzymałością fizyczną i psychiczną. Ktoś kiedyś dobrze powiedział, że gra w piłkę to nie jest sprint, to maraton, który wamaga dużo cierpliwości. Udało się, dotrwaliśmy do końca, bez choćby jednego walkoweru i to jest wielkim sukcesem drużyny rocznika 2002 i klubu BUKS Pruszków.

Dzisiaj w ostatnim meczu BUKS rocz. 2002 zagrali i nie dali się pokonać , a nawet biorąc pod uwagę liczbę szans na strzelenie bramki można powiedzieć , że osiągnęli zwycięski remis:

Krzysztof Zalewski (bramkarz), Jakub Flis (środkowy obrońca), Max Koc (półprawy środkowy obrońca), Wenek Kostek (półlewy środkowy obrońca), Szymanowski Bartek (lewy obrońca), Kacper Ludwisiak (prawy obrońca), Filip Figurski (środkowy pomocnik ; kapitan), Szymon Cegliński (środkowy pomocnik)/Dominik Jakubik, Filip Nuszkiewicz (lewy pomocnik), Mateusz Pietrusiak (prawy pomocnik). Michał Łukasiak (napastnik)/ Kuba Kosiński. Na rezerwie był jeszcze Bartek Budzaj (bramkarz/napstnik).

Gratulacje dla nich wszystkich za wytrwałość, za zapisanie się w historii BUKS Pruszków!!!! Rocznik 2002 w BUKS Pruszków oficjalnie się zakończył.

A zaczynaliśmy 4 lata temu na salce gimnastycznej BUDOWLANKI jako SKS w GIMNAZJUM nr 2 w Pruszkowie.

MlodziezTrening
Jeden z pierwszych treningów BUKS Pruszków rocz. 2002 na sali w BUDOWLANCE

Potem było jednak dużo więcej ludzi i zawodników BUKS Pruszków rocznik 2002:

Pierwsze Treningi na boisku MOS Pruszków

W czasie 4 lat historii BUKS Pruszków rocznika 2002 zagrali w oficjalnych/ligowych meczach następujacy zawodnicy:

Dominik Andrzejak, Roman Baleja, Maciek Borkowski, Bartek Budzaj, Kamil Bujniewicz, Paweł Cegliński, Szymon Cegliński , Jakub Dzido, Filip Figurski , Jakub Flis , Karol Frej, Dominik Jakubik, Kacper Kawałko, Max Koc , Kuba Konopka, Kuba Kosiński, Wenek Kostek , Kacper Marciniak, Cezary Matusiak, Kuba Murza, Filip Nuszkiewicz , Kacper Ludwisiak , Arkadiusz Łuczak, Michał Łukasiak , Jakub Ostrowski, Mateusz Pietrusiak , Remek Polak, Adrian Polkowski, Wiktor Przygoda, Batsiev Rusel, Łukasz Sot, Paweł Staciwa, Damian Sułek, Bartek Szymanowski, Mateusz Szymański,  Franciszek Tatar, Krzysztof Tokarski, Bartek Wójcicki, Michał Wójcicki, Patryk Wyczawski, Krzysztof Zalewski .

W sumie 41 zawodników. Będziemy pamiętać o każdym z WAS!!!! Liczymy , że dalej będziecie rozwijać sie piłkarsko w piłce seniorskiej w BUKS Pruszków ewentualnie innych co raz większych klubach.

Dziękujemy za grę!!! Trener drużyny Dariusz Zieliński i kierownik drużyny p. Anna.

Comments are closed.