top feature image

BUKS 2014/15: ruszyła II edycja Ligi Zimowej w Pruszkowie.

BUKS 2014/15: ruszyła II edycja Ligi Zimowej w Pruszkowie.

Pierwszym przeciwnikiem w drugiej edycji Ligi Zimowej pod Pruszowskim balonem była drużyna Soccer Factory. Mecz pełen emocji, zaciętych pojedynków i finalnej radości dla Naszych zawodników.

Najbardziej cieszy fakt rozegrania spotkania przy zadowalającej frekwencji, a poza tym można wszystko jeszcze raz na spokoju obejrzeć na youtube.

👏
top feature image

BUKS2011: kolejna gra treningowo – sparingowa z FA Pruszków

W poniedziałek 17 stycznia 2022 roku BUKS2011 kontynuował naukę gry w piłkę w formie małych gier. Tym razem popracowali i pograli Ci chłopcy z zespołu BUKS rocz. 2011, którzy albo nie grali w miniony weekend w ogóle , albo w związku z chorobami, kwarantannami mieli w przeszłości bardzo dużo zaległości treningowych.

Najlepszą nauką umiejętności piłkarskich są małe gry i dlatego też BUKS-iarze z rocz. 2011 po raz kolejny zmierzyli się na sali gimnastycznej SP nr 3 z drużyną FA Pruszków.

Podobnie jak w grze, którą oba zespoły rozegrały w grudniu 2021 roku, było dużo walki, emocji, nauki rozumienia podstawowych zasad gry w piłkę, a co najważniejsze kolejne piłkarskie doświadczenie! Ważne również, że chłopcy i ich rodzice dalej chcą, są zaangażowani i krok po kroku rozwijają się w świecie piłki.

Rywalom dziękujemy za mecz!

top feature image

Turniej Milan Sport CUP 2022 – 3 miejsce dla BUKS2011

W niedzielę 16 stycznia 2022 roku drużyna BUKS2011 rozegrała turniej MILAN CUP dla rocz 2011 na hali ZNICZA Pruszków. Turniej na hali, jednak gra 7 na 7 i sporo gry dla młodych zawodników BUKS. Doświadczenie, sprawdzenie się na tle innych rywali to były najważniejsze cele, a przy okazji BUKS osiągnął 2 zwycięstwa, 2 porażki (z Piastem I oraz II),  a także 1 remis, co pozwoliło na wskoczenie BUKS2011 na podium w turnieju MILAN CUP ROCZ 2011. Do tego statuetka najlepszego bramkarza turnieju dla Antka Wróbla!!

Gra w turniejach to nie tylko nauka gry w piłkę, ale również nauka koncentracji i umiejętność gry na tzw. zmęczeniu. Przed ostatnim meczem BUKS2011 zespół miał długą przerwę , po której gra BUKS nie była już taka fajna jak w poprzednich meczach. Biorąc pod uwagę potencjał zespołu BUKS i poziom gry w pierwszych meczach turnieju, można było oczekiwać, że BUKS w tym meczu (z Piastem II ) powalczy o mecz finałowy. A jednak to był najsłabszy mecz BUKS w turnieju . Trudno, jest lepiej, ale jeszcze dużo pracy, treningów przed chłopcami z BUKS. 😀😀😀💪💪💪

Gratulacje BUKS2011! 

top feature image

BUKS2011: Dzisiaj zaczęliśmy II edycję Mistrzowskiej Ligi Piłkarskiej na obiektach Legii Warszawa

Rozegraliśmy dwa mecze. Sto minut gry, mnóstwo akcji w obronie i ataku, wiele bramek, bardzo dużo wykonanej pracy na boisku 💪💪💪

Istotne również, że chłopcy (ale również zaangażowani ich rodzice) pokazali charakter, determinację do rozwoju jako, że w związku z chorobami BUKS grał z minimalną liczbą zawodników, bez zmienników, a nawet przez kilkanaście minut o jednego mniej niż rywal. Oczywiście było ciężko, ale ile się nauczyliśmy w tych meczach to nasze!!! Do tego olbrzymia satysfakcja z gry. To się liczy by iść do przodu w nauce gry w piłkę!!!

Skład: Filip Twardowski, Piotr Rożek, Wiktor Klocek, Filip Gajewski, Patryk Nowak, Mikołaj Kulesza, Adrian Nyc.
MKL SEMP SIEDLCE – BUKS Pruszków 5:9
Legia Warszawa (ta z Łazienkowskiej) – BUKS Pruszków – dużo wygrała Legia, ale straciła 5 bramek i to warto pamiętać!!!!

top feature image

BUKS2011: Dużo dobrego grania na początek roku

W weekend 8/9 stycznia 2022 roku drużyna BUKS Pruszków rocznik 2011 zagrała mecze w komercyjnych ligach zimowych w Warszawie i w Pruszkowie.

Najpierw Świt Nowy Dwór a potem Młody Orlik byli rywalami BUKS2011 w meczach w lidze zimowej na LEGII Warszawa. W obu meczach  BUKS prowadził grę, kreował sytuację podbramkowe i dobrze bawił się piłką. 

Następnego dnia BUKS zmierzył się w ostatnim meczu ligi zimowej w Pruszkowie z zespołem Unii Boryszew. To było wielkie „meczycho” , pełne emocji do ostatnich sekund. Ostatnia akcja należała do zespołu z Boryszewa i oni w tym pojedynku o jedną bramkę byli lepsi. Jednak nie to było najważniejsze , ale dobra gra chłopaków z BUKS Pruszków. Ta malutka przegrana była więcej warta niż nie jedna wygrana, jako że cały zespół BUKS umiał wielokrotnie w tym meczu wychodzić z trudnych momentów, nie poddawać się kiedy przegrywał, strzelać bramki na prowadzenie, walczyć jeden za drugiego i co ważne mieć poczucie, że BUKS2011 jest w stanie grać w piłkę . Tym razem zabrakło czasu, ale pouczymy się w kolejnych meczach i zrobimy kolejne kroki w rozwoju BUKS2011.

top feature image

BUKS2011: drużyna rozwija się grając i dobrze się bawiąc również w lidze zimowej w Pruszkowie

W niedzielę przed Świętami Bożego Narodzenia można być na zakupach gwiazdkowych, ubierać choinkę , czy np sprzątać, ale …można też pograć w piłkę w BUKS-ie tak jak to zrobili chłopcy z rocznika 2011.

Wieczorem pod balonem pruszkowskim BUKS zmierzył się w derbach miasta z drużyną Młody Talent. To był ciekawy mecz i sporo emocji. Fajnie było patrzeć na pasję i zaangażowanie w grę chłopców, którzy z meczu na mecz nabierają piłkarskich umiejętności i chcą więcej i więcej grać. A następny meczyk BUKS Pruszków dopiero za rok, czyli 9 stycznia o 16:30 z Unią Boryszew!!!

Jeśli ktoś chętny dołączyć i pograć w drużynie BUKS rocznik 2011, zapraszamy!!!!

top feature image

BUKS2011: Gierka treningowa z FA Pruszków

W poniedziałek 13 grudnia BUKS Pruszków w ramach treningu wyrównawczego dla chłopców wracających po kwarantanie oraz w oparciu o kilku mniej ostatnio grających zawodników, zmierzył się na sali gimnastycznej SP nr 3 z drużyną FA Pruszków.

Było dużo ładnej gry, bramek, a co najważniejsze kolejne piłkarskie doświadczenie! Rywalom dziękujemy za mecz!

top feature image

BUKS 2014/15: Niedzielne zmagania Najmłodszych w lidze zimowej w Pruszkowie

Niedziela 21.11.2021 r. dla zawodników BUKS2014 to zmagania w Lidze Zimowej .

Rano zespół zagrał z AMP Gool rocznik 2014. Po wyrównanym i ciekawym meczu, chłopcy schodząc z boiska mieli trochę smętne miny, ale nic tak nie motywuje do cięższej pracy jak przegrana w ostatnich sekundach.

W południe przeciwnikiem były Wilczki Ursus rocznik 2015. Po tym meczu miny były zgoła odmienne, dzięki szybkim i zdecydowanym akcjom, zobaczyliśmy grad goli i uśmiechy od ucha do ucha u BUKS-iarzy. I o to właśnie chodzi!!!

top feature image

BUKS2011: fajna gra, super atmosfera w lidze zimowej na Legii Warszawa

W sobotę 20.11.2021 chłopcy z BUKS rocznika 2011 rozpoczęli swój udział w lidze zimowej na Legii Warszawa. Pierwszy mecz zagrali z drużyną Marcovia Marki.

Fajne piłkarskie miejsce, dobra organizacja, co istotne ciepło, a do tego bardzo dobra gra BUKS Pruszków. Tak na Legii Warszawa z dobrej strony pod względem jakości gry pokazał się BUKS Pruszków. Aż szkoda , że do kolejnego meczu trzeba czekać i trenować przez tydzień. Za to , za mniej niż 7 dni, wrócimy na Legię jeszcze mocniejsi, z większa wiarą we własne umiejętności oraz co ważne większym doświadczeniem piłkarskim. Już wiemy , że BUKS może więcej……