top feature image

BUKS 2014: śladem starszych kolegów

W sobotę 11 czerwca 2022 roku odbył się rewanżowy mecz BUKS contra Znicz w roczniku 2014.

Było to kolejny mecz kolegów ze szkoły, przedszkola czy podwórka. Dlatego też mecz był pełen uśmiechów i radości z gry. Wraz z ostatnim gwizdkiem bardziej zadowoleni byli zawodnicy BUKS-u, dając pokaz skuteczniej gry zasłużenie zainkasowali komplet punktów. Brawo chłopcy 👏💪

top feature image

BUKS2014: derby z Legionem Pruszków na remis

W tygodniu , w czwartek 9 czerwca w zaległym spotkaniu Legion Pruszków zagrał z BUKS Pruszków. Oba zespoły trenują na tym samym obiekcie MOS Pruszków, przy okazji zawodnicy znają się z gier podwórkowych, oraz ze szkoły. Dlatego można się było spodziewać naprawdę zaciętej gry.

W pierwszej połowie meczu większe zaangażowanie oraz wolę zwycięstwa przejawiali zawodnicy Legionu. W drugiej części spotkania to zawodnicy BUKS odnaleźli w sobie więcej determinacji, koncentracji i co ważniejsze skuteczności, zamiast obijać poprzeczkę i słupki zaczęli trafiać do bramki.
Efektem tego jest zasłużony remis.

Brawo dla zawodników 👏💪

top feature image

BUKS2014: wspinaczka na OLIMP bez powodzenia

W sobotę 4 czerwca 2022 roku, w samo południe drużyna BUKS-u rocznik 2014 zagrała u siebie na boisku MOS Pruszków mecz ligowy z zawodnikami OLIMP Brwinów.

Mecz zapowiadał się na bardzo ciężki, przeciwnik to naprawdę dobra drużyna, a BUKS dysponował bardzo okrojonym składem. Zaledwie sześciu BUKS-iarzy walczyło ze wszystkich sił, nawet wyszli na prowadzenie. Niestety im wyżej, tym Olimp był bardziej stromy. Ostatecznie goście okazali się dzisiaj górą nie do zdobycia.

Drużynie Olimp-u dziękujemy za mecz, a zawodnikom BUKS-u życzymy wytrwałości w pracy na treningach i większego zaangażowania rodziców kolegów z drużyny, by w kolejnych grach BUKS2014 miał dużo chętnych do gry!!!!

top feature image

BUKS 2014: początek weekendu i … sparing z Jaguarem Michałowice

W sobotę już o 8:30 rozległ się pierwszy gwizdek dzisiejszego sparingowego meczu z Jaguarem Michałowice. Pomimo obaw pogoda dopisała, zebrała się dość liczna ekipa a i kibiców też pojawiło się sporo, pozostało tylko zagrać ładnie, składnie oraz skutecznie. Obie drużyny wywiązały się z tego koncertowo, goli było tak dużo że nikt nie zliczył, interwencje bramkarzy zapierały dech w piersiach a pomysłowość przy rozgrywaniu zaskakiwała w każdej akcji. Miło się obserwuje tych małych piłkarzy, brawo chłopcy 👏👏👏💪

top feature image

BUKS2014: nauka gry w różnych warunkach

Podczas dzisiejszego meczu Naszych Żaków MVP został wybrany wiatr 🌬️. Był silny, szybki i wszechobecny, pomagał i przeszkadzał, można stwierdzić że rozdawał kraty.
Niestety lepsze otrzymali zawodnicy Młodego Talentu i zasłużenie wygrali.

Teraz czas na regenerację i dalszą pracę na treningach i kolejnych meczach.

Wielkie brawa dla kibiców za wsparcie dla młodych piłkarzy 👏📣👏

top feature image

BUKS 2014: derby ze Zniczem efektowne, emocjonujące i radosne

Sobotnie spotkanie 4 kolejki ligi żaków BUKS – Znicz było meczem derbowym i choćby z tego względu było ciekawe dla kibiców – rodziców znających się na co dzień.
Na boisku dużo się działo, spora liczba goli, efektowne akcje oraz duże chęci chłopców pokazania, że się umie grać w piłkę , zapewniło emocje i interesujące widowisko sportowe.

Ostatecznie radość drużyny, taka prawdziwa nieskrępowana, czyli to na co wszyscy BUKS-iarze czakają :).

Brawo BUKS2014 👏💪⚽🥅🏟️

top feature image

BUKS 2014: Weekend majowy zaczęliśmy meczykiem z Młodym Talentem

W zaległej kolejce Ligi Żaków , BUKS Pruszków zmierzył się z Młodym Talentem również z Pruszkowa. W dość wyrównanym pod kontem sytuacji bramkowych meczu, znacznie skuteczniejsi byli gospodarze i ostatecznie wygrali dość zdecydowanie. Jednak sam wynik nie był najważniejszy, a granie i to z początkiem długiego majowego weekendu. Rodzice się zorganizowali, chłopcy się stawili na mecz, grali i uczyli i to najważniejsze. Sukces przyjdzie z czasem, najpierw ważne jest zaangażowanie, rozumienie gry i nauczenie się indywidualnych umiejętności piłkarskich przez jak największą grupę chłopców.

Do przodu BUKS!!!

top feature image

UDANY WEEKEND NASZYCH PIŁKARZY!

BUKS-iarze z rocznika 2014 zagrali na wyjeździe z Olimpią Brwinów. Pomimo braku swojego trenera dali radę i zagrali na 6 tzn. udało im się strzelić 6 goli rywalowi :). Zastępujący trener/prezes BUKS był i widział , że jest potencjał w zespole BUKS2014. Może być z tego coś w przyszłości, jeśli tylko wystarczy cierpliwości i długotrwałej pracy treningowej. Cieszy szczególnie fakt, że kilku chłopców z BUKS2014 dobrze operuje piłką, a i bramkarz nie boi się piłki dając pewność w bramce.

Drugi nasz zespół rocznik 2011 po wielu tygodniach przerwy (z powodu zimy w kwietniu, wycofaniu się rywala), wreszcie rozegrał pierwszy mecz ligowy na wiosnę sezonu 2021/2022 i dobrze się bawił piłką, strzelając wiele bramek zespołowi Jaguar Michałowice. Miło było patrzeć, że chłopcy z BUKS2011 dużo się nauczyli w przerwie pomiędzy rundami, szczególnie jeśli chodzi o taktykę gry zespołowej . Co cieszyło najbardziej trenera, gra BUKS-iarzy była poukładana w obronie, co pozwalało łatwiej kreować ofensywę. W efekcie ogólnie mówiąc było dobrze i przyjemnie:)

Tak trzymać dalej BUKS-iarze, trenować, trenować, SŁUCHAĆ TRENERÓW, WYCIĄGAĆ WNIOSKI, a będzie często tak łatwo się grało jak dzisiaj :).

Brawo BUKS!!!

BUKS2011 w pierwszym meczu ligowym rundy wiosennej sezonu 2021/2022