Drugi sparing BUKS w okresie przygotowawczym

top feature image

Zespół seniorów BUKS Pruszków rozegrał w sobotę 27.06 o godz 12:30 drugi sparing w okresie przygotowawczym. Czerwono-czarni na zakończenie drugiego miesiąca treningów po okresie przerwy ze względu na pandemię, podejmowali na własnym boisku na obiekcie MOS Pruszków przy ul. Gomulińskiego 4, zespół Klub Sportowy Marymont 1911 Warszawa.

Sobotni pojedynek zakończył się wynikiem 3:5 dla zespołu z Warszawy. Decydujące znaczenie miała pierwsza połowa, w której goście strzelili cztery bramki, przy żadnej zespołu gospodarzy.

Po zmianie stron BUKS pokazał , że też umie grać w piłkę i strzelać bramki. Ważne również, że z tyłu w obronie było więcej ładu i organizacji gry defensywnej. Bramki dla BUKS strzelili dwie K. Jankiewicz oraz jedną M. Wójcicki. Dla Wójcickiego zawodnika z rocznika 2004 był to pierwszy kontakt z seniorską piłką. Cieszy również fakt, że pozostali juniorzy BUKS z rocznika 2002 zaprezentowali się  z dobrej strony.

Ogólnie można podsumować sparing :Dalej sprawdzamy, testujemy i zgrywamy drużynę 🔥⚽.

W dzisiejszym meczu wystąpiło dwóch zawodników testowanych, którzy być może wkrótce zasilają nasz zespół .

Zapraszamy kolejnych chętnych do gry w BUKS.

Dziękujemy drużynie z Marymontu za spotkanie i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie .