Guzovia Guzów też na tarczy!!!

top feature image

W kolejnym meczu seniorów BUKS spisał się na medal i wygrał z waleczną i ambitną ekipą Guzovią Guzów 0:2. Mecz odbył się na trudnym terenie w Guzowie, co tym bardziej jest bardzo dobrym wynikiem.

To był mecz po wcześniejszych dwóch wygranych BUKS-u, zatem rywale już byli przygotowani , że łatwo z naszym zespołem może nie być. Pruszkowiacy jednak zachowali koncentrację, nie dali się presji i grali od początku z nastawieniem zwycięstwa po raz trzeci z rzędu.

Kluczem do zwycięstwa znów okazała się perfekcyjna defensywa i piłkarskie atuty w ofensywie. Oczywiście zaangażowanie i radość z gry w piłkę była podwaliną sukcesu.

Pierwszą bramkę zdobyliśmy w pierwszej połowie po fantastycznie wykonanym przez Adama rzucie wolnym. To były stadiony świata!!! Brawa!!

Po strzelonej bramce gospodarze rzucili się do odrabiania strat, ale tak naprawdę żadnych groźnych sytuacji pod naszą bramką nie byli w stanie stworzyć. Za to  podwyższyć prowadzenie mogli dla BUKS-u zarówno Ladzia jak Konrad. Obydwaj mieli tzw. 100% sytuację ale może z powodu braku szczęścia, a może ….już myśleli o cieszynce po bramce:) nie wykorzystali swoich szans.

Drugą połowę zaczęliśmy cofnięci na swojej połowie, ale sprytnie kontratakując. Choć wyglądało na to, że to Guzovia ciśnie, w sumie panowaliśmy nad sytuacją. Jedynie raz  udało się gospodarzom zaskoczyć i minąć linię obrony BUKS-u , ale to nie wystarczyło, jako że nasz bramkarz Emil popisał się fantastyczną interwencją na przedpolu i wygrał 1 na 1 napastnikiem.

Druga bramka dla BUKS-u padła w drugiej połowie po skutecznie egzekwowanym rzucie karnym przez Decza. Brawa za wygranie wojny nerwów z bramkarzem i dość burzliwą publiką!!!

Do końca meczu BUKS nie dał się złamać i zero z tyłu też cieszy!!!!.

Miejmy nadzieję, że tak dobry mecz i trzecie zwycięstwo z rzędu, pokonanie rywala , który przed tą kolejką był tuż nad nami w tabeli ligowej doda nam pewności siebie i wiary, co do swoich umiejętności sportowych. Jest nieźle, niech rywale się martwią:).

Tylko teraz nie zwariować chłopaki. Kolejny mecz BUKS w B klasie zaplanowany  na najbliższą niedzielę na godz. 15:00 z Milanem Milanówek II u siebie. Zapraszamy kibiców do wparcia !!! Zapewniamy , że będzie się działo. Z Waszą pomocą możemy wygrać i zrewanżować się Milanowi za przegraną w rundzie jesiennej.