Juniorzy BUKS powalczyli z Drukarzem Warszawa

top feature image

Juniorzy BUKS z początkiem ferii zimowych rozegrali sparing z mocną ekipą Drukarza Warszawa . Mecz rozegrano w Warszawie na Praskim Wembley czyli na sztucznym boisku w Parku Skaryszewskim.

BUKS-iarze po dobrym meczu, szczególnie biorąc pod uwagę swoją grę w pierwszej połowie, ulegli młodym warszawiakom 1:2, a jedynego gola dla pruszkowian zdobył Dominik Andrzejak po asyście Filipa Figurskiego.

Pomimo przegranej , można być zbudowanym z poprawy organizacji gry zespołu BUKS. W pierwszej połowie dobrze wyglądało zarówno utrzymanie się przy piłce (duża ilość podań, szybka akcja bramkowa kilku podaniowa), jak również konsekwencja taktyczna w grze bez piłki (zakładanie wysokiego pressingu, powrót do defensywy, przesuwanie całych formacji).  Jednocześnie nowi zawodnicy BUKS zaczynają dobrze wprowadzać się do zespołu, rozumieć taktykę zespołu.

Szkoda straconej na 3 minuty przed końcem meczu bramki, jednak trzeba wziąć poprawkę, że rozwój zespołu to również konieczność dostosowywania jakości rezerwowych do poziomu podstawowych zawodników.

Następny kontrolny sparing juniorów BUKS czeka w niedzielę 1 marca o godz 12 u nas z KOSĄ Konstancin.

Zagrali w BUKS: Krzysztof Zalewski, Roman Baleja, Max Koc, Remek Polak, Paweł Cegliński, Szymon Cegliński, testowany 1, testowany 2, testowany 3, Filip Figurski, Filip Nuszkiewicz, Kacper Ludwisiak, Dominik Andrzejak, Michał Łukasiak, Wiktor Przygoda, Maciek Borkowski, Dominik Jakubik.